تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران

مقالات

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران

یخچال و ساید بای ساید های جنرال الکتریک پیشرفته بسیار پیچیده بوده و تعمیر و عیب یابی آن نیاز به افراد متخصص دارد وگرنه دچار ایرادات بزرگتری خواهد شد. پس دقت کنید که یخچال جنرال الکتریک خود را به دست افراد متخصص برای تعمیر بسپارید.

در شرایط حاضر به علت تحریم و سایر مسائل تعویض لوازم خانگی مانند یخچال بسیار دشوار است و هزینه های زیادی در بر دارد، به همین دلیل تعمیر آن ها در صورت خرابی راه بهتری بوده و هزینه های کمتری دارد.

.

از این رو انتخاب یک مرکز تعمیر خوب برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک بسیار مهم میباشد تا تعمیرات لازم توسط افراد حرفه ای انجام شود. جهت ثبت درخواست تعمیر یخچال و ساید جنرال الکتریک در همه نقاط تهران با ما تماس بگیرید :

19 28 36 44 021
5465 583 0912

اگر یخچال جنرال الکتریکمان خراب شد به کجا زنگ بزنیم؟

ریک سرویس بیش از 10 سال در خدمت شما مشتریان گرامی بوده است و موفق به کسب رضایت 100% مشتریان شده است. چرا میگوییم 100% مشتریان رضاینت داشته اند؟ زیرا متخصصینریک سرویس پس از تعمیرات یخچال تا زمان جلب رضایت کامل مشتری در محل بوده و مشتری پس از رضایت کامل پول را میپردازد.

همچنین خدمات ریک سرویس دارای 18 ماه گرانتی میباشد و پس از تعمیرات تا 18 ماه چنانچه آن تعمیرات دچار ایراد شد شامل گارانتی میشود.

ریک سرویس برای کاهش هزینه های شما تلاش میکند تا به جای تعویض قطعات خراب شده آن ها را تعمیر کند تا هزینه های تعمیر شما بسیار کاهش یابد.

همچنین در صورت نیاز به تعویض قطعات یخچال جنرال الکتریک مطمئن باشد که ریک سرویس از قطعات اصلی استفاده میکند.

چنانچه یخچال جنرال الکتریک شما دچار ایراد شده است با ما تماس بگیرید :

19 28 36 44 021
5465 583 0912

, , , , , , , , , , , ,

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مطالب مرتبط

فهرست