تعمیر یخچال جنرال الکتریک در جنت آباد

مقالات

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در جنت آباد

یخچال فریزری های جنرال الکتریک ساخت کشور امریکا هستند و معمولاً دارای طول عمر بالایی هستند. این یخچال فریزر ها و ساید بای ساید ها در حالت عادی 10 سال بدون مشکل کار می‌کنند و فقط نیاز به تعویض دوره ای فیلتر های یخچال دارند.

پس از 10 سال استفاده مداوم ممکن است برای یخچال فریزر و یا ساید بای ساید جنرال الکتریک مشکلاتی به وجود آید. این مشکلات می‌تواند باعث گرم شدن داخل یخچال شده و در نتیجه باعث فاسد شدن مواد غذایی شما شود. بنابراین در صورت خراب شدن یخچال فریزر باید هرچه سریع تر آن را تعمیر کنید تا مجبور به دور ریختن مواد غذایی خود نشوید.

تماس با ریک سرویس آدرس :  تهران، دریاچه چیتگر، بلوار کوهک، مجتمع تجاری طوبی، طبقه 2، راهرو G، واحد 414  تلفن ها :   021-44765365 021-44362819  0912-5835465 قیمت روز انواع ساید بای ساید


تعمیر یخچال جنرال الکتریک در جنت آباد

جنت آباد یکی از مناطق پرجمعیت در تهران می‌باشد. مرکز ریک سرویس ارائه دهنده خدمات تعمیر یخچال در محل در این منطقه می‌باشد و شما عزیزان که در این منطقه زندگی می‌کنید و از یخچال فریرز و ساید بای ساید جنرال الکتریک استفاده می‌کنید در صورت خرابی این یخچال فریزری می‌توانید همه روزه از ساعت 8 صبح الی 12 شب با ما تماس بگیرید تا فوراً تکنسین مربوطه را به محل شما اعزام کنیم.

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک نیاز به دانش و تخصص زیادی دارد و اگر این کار را به دست افراد غیرمتخصص بسپارید ممکن است به بخش های مختلف یخچال مانند برد اصلی، آسیب هایی وارد شود که برای شما هزینه های زیادی را در پی خواهد داشت.

مرکز ریک سرویس با بهره گیری از تکنسین متخصص و با تجربه در این امر، یخچال جنرال الکتریک شما را عیب یابی کرده و آن را مثل روز اول به بهترین شکل و با کمترین هزینه تعمیر می‌کند.


هزینه تعمیر موتور یخچال جنرال الکتریک

موتور یا همان کمپرسور در یخچال فریزر ها نقش مهمی دارند و وظیفه ی فشرده سازی گاز مایع و تبدیل آن به گاز را دارند که این گاز خنک در یخچال به جریان در می‌آید.

بنابراین خرابی موتور یا کمپرسور یخچال باعث گرم شدن داخل یخچال و فریزر می‌شود.

بسیاری از کاربران به دنبال هزینه تعمیر موتور یخچال جنرال الکتریک هستند.

تکنسین ریک سرویس همواره در تلاش هستند تا هزینه تعمیرات را برای شما کاهش دهند به همین جهت موتور یخچال را عیب یابی کرده و در صورت امکان آن را تعمیر می‌کنند که هزینه تعمیرات آن متغیر می‌باشد.

اما چنانچه موتور یا کمپرسود آسیب جدی تری دیده باشد که قابل تعمیر نباشد، ما آن را با موتور یخچال جنرال الکتریک اصل تعویض می‌کنیم

قیمت موتور یخچال های تک در بازار امروز و با توجه بهنوسانات ارز بین 1.100.000 تومان تا 1.600.000 تومان می‌باشد که هزینه نصب و… ی آن نیز بین 400.000 تومان تا 800.000 تومان می‌باشد.

تماس با ریک سرویس آدرس :  تهران، دریاچه چیتگر، بلوار کوهک، مجتمع تجاری طوبی، طبقه 2، راهرو G، واحد 414  تلفن ها :   021-44765365 021-44362819  0912-5835465 قیمت روز انواع ساید بای ساید


تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

یخچال فریزر ها و ساید بای ساید های امروزی بسیار هوشمند عمل می‌کنند و برای این هوشمندی از یک برد الکترونیکی استفاده می‌کنند که این برد الکترونیکی عملکرد تمام قطعات یخچال فریزر را کنترل می‌کند.

به عنوان مثال برد الکترونیکی با توجه به دمای یخچال که از سنسور ها دریافت می‌کند تصمیم می‌گیرد که کمپرسور یخچال چه زمانی کار کند و چه زمانی کار نکند.

تعمیر برد الکترونیکی یخچال امر بسیار حساسی می‌باشد که باید حتماً توسط افراد متخصص انجام شود.

شما می‌توانید برد الکترونیکی را جدا کرده و آن را به مرکز ریک سرویس برای تعمیرات بیاورید، همچنین می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی آن را تعمیر کنید به این صورت که با ما تماس می‌گیرید و زمان و محل مورد نظر را ذکر می‌کنیدریال سپس تکنسین مربوطه در محل شما حاضر شده و برد الکترونیکی یخچال جنرال الکتریک را تعمیر می‌کند.

قیمت برد یخچال جنرال الکتریک


تماس با ریک سرویس

آدرس : 
تهران، دریاچه چیتگر، بلوار کوهک، مجتمع تجاری طوبی، طبقه 2، راهرو G، واحد 414

تلفن ها :

قیمت روز انواع ساید بای ساید

, , , , , , , , , , ,

نظرات کاربران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

مطالب مرتبط

فهرست