چکار کنیم فریزر برفک نزند

مقالات

چکار کنیم فریزر برفک نزند

چکار کنیم فریزر برفک نزند

بسیاری از فریزر های قدیمی و جدید دارای یک مشکل اساسی و مهم هستند آن هم برفک زدن فریزر می‌باشد، این برفک ها افراد را کلافه کرده اند زیرا افراد برای پاک کردن برفک ها فریزر را میشورند و تمیز می‌کنند اما طولی نمی‌کشد که دوباره برفک ها در فریزر ظاهر می‌شوند. از جمله مشکلاتی که برفک ها به وجود می‌آورند عبارت اند از :

  1. کاهش ظرفیت فریزر
  2. سخت شدن حرکت کشو های فریزر
  3. بوی بد
  4. و…

قیمت روز یخچال ساید سامسونگ | تعمیرکار سیار یخچال تهران

در فریزر ها وظیفه ی برفک زدایی بر عهده ی سیستم دیفراست می‌باشد، بنابر این وقتی که در فریزر برفک مشاهده می‌کنید بدون شک مشکل از سیستم دیفراست یخچال فریزر شماست. ما در این مقاله از ریک سرویس قصد داریم تا نحوه تعمیر دیفراست یخچال فریزر را به شما کاربران عزیز آموزش دهیم، پس با ما همراه باشید. اما چنانچه خودتان قادر به تعمیر دیفراست یخچال نبودید نگران نباشید:

ریک سرویس با بیش از 25 سال تجربه در تعمیر یخچال در خدمت شماست، برای تعمیر سیستم دیفراست یخچال و برفک نزدن فریزر با ما تماس بگیرید:

19 28 36 44 021
5465 583 0912

نحوه تعمیر دیفراست یخچال فریزر

1 – برای تعمیر هر گونه وسایل برقی می‌دانید که ابتدا باید آن را از برق بکشید. پس یخچال را از برق بکشید.

ارور F5 یخچال سامسونگ | چگونه درب یخچال را جدا کنیم؟

سیستم دیفراست چگونه کار می‌کند؟

در پشت فریزر رادیاتوری وجود دارد به نام اوپراتور که گاز مایع شده (که توسط کمپرسور تهیه می‌شود) از آن عبور کرده و هوای گرم گرفته شده و در نتیجه باعث سرد شدن دمای یخچال می‌شود. در اینجا یک فن وجود دارد که هوای گرم را گرفته و به سمت اوپراتور می‌دهد تا سرد شود.

وقتی که شما برای استفاده از مواد غذایی درب یخچال یا فریزر را باز می‌کنید هوای مرطوب و گرم بیرون وارد یخچال شده و هوای سرد از آن خارج می‌شود. حال این هوای گرم وارد اوپراتور که در بالا طرز کار آن را ذکر کردیم شده و به مرور تبدیل به برفک می‌شود.
حال اگر این برفک ها زیاد شود، جلوی عبور هوا را می‌گیرد، اما درست در زیر اوپراتور ها یک المنت وجود دارد که بنا به مدل یخچال هر چند ساعت یک بار کار می‌کند و برفک های تولید شده را آب می‌کند.

رفع فرورفتگی در یخچال | تعمیر یخچال جنرال الکتریک

برخی علل خراب شدن سیستم دیفراست

  • ایراد در هیتر یخچال
  • ایراد در سنسور یخچال
  • ایراد در فیوز
  • ایراد در کنترل پنل
  • ایراد در تایمر
  • و…

خرید قطعات اصلی یخچال | تعمیر موتور یخچال مابه

برای تعمیر نخصصی یخچال فریزر با ما تماس بگیرید.

همان طور که می‌دانید یخچال فریزر یکی از اساسی ترین وسایل هر خانه است و تقریبا در تمام خانه ها وجود دارد و خراب شدن یخچال مشکلات زیادی را به وجود می‌آورد و شما را نگران می‌کند و به فکر قیمت های یخچال فریزر می‌افتید. اما نگران نباشید شرکت ریک سرویس با بیش از 25 سال تجربه در تعمیر انواع یخچال فریزر در خدمت شماست تا با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت یخچال فریزر و ساید شما را در محل و بدون نیاز به جابجایی یخچال فریزر تعمیر کند:

19 28 36 44 021
5465 583 0912

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

نظرات کاربران

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مطالب مرتبط

فهرست