تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

آخرین مطالب

Spread the love

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک (Repiar General Electrc Refrigerator MainBoard) در سریع ترین زمان توسط نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در سراسر ایران. شرکت ریک سرویس تمام بردهای الکترونیکی یخچال GE را در سریع ترین زمان تعمیر می نماید. تنها کافی است برد معیوب خود را برای شرکت ارسال کنید تا بدون تعویض برد الکترونیکی، برد معیوب را برای شما تعمیر کنیم.

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک در سراسر ایران

شرکت ریک سرویس نمایندگی مجاز تعمیر یخچال جنرال الکتریک می باشد. از این رو خدمت ویژه ای به نام تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک یا GE را برای تمام دوستان در سراسر ایران معرفی می کنیم.

ما با تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک از تمامی مدل ها از جمله:

 • یخچال ساید بای ساید
 • یخچال فرنچ
 • یخچال بالا پایین
 • یخچال معمولی
 • یخچال دوقلو

در سراسر ایران در خدمت تمام دوستان عزیز هستیم. تنها کافی است برد خراب شده یا معیوب خود را برای شرکت ریک سرویس با پست ارسال نماید. ما در کمتر از چند ساعت مشکل برد را برطرف می کنیم و برای آدرس شما ارسال می کنیم.

علائم خرابی برد الکترونیکی یخچال جنرال الکتریک

ممکن است برای شما سوال باشد که چگونه متوجه شویم مشکل پیش آمده برای یخچال ناشی از خرابی برد الکتریونیکی می باشد و خرابی برد یخچال چه علائمی دارد؟

علائم متداول خرابی برد الکترونیکی یخچال جنرال الکتریک

 • روشن نشدن کلی یخچال (تعمیر موتور یخچال جنرال الکتریک)
 • هشدار یا ارور متداول HRS
 • منظم نبودن فعالیت و کارایی یخچال

روشن نشدن کلی یخچال

یکی از عمده مشکلات یخچال جنرال الکتریک روشن نشدن یخچال می باشد. این مشکل ممکن است از موتور یا کمپرسور یخچال باشد. دلیل دیگر برای علت روشن نشدن یخچال خرابی برد الکترونیکی می باشد. اگر برد الکترونیکی یخچال ایراد داشته باشد تاثیر مستقیم بر روی تمام فعالیت های یخچال می گذارد. اگر این مشکل برای شما پیش آمده است لازم است برد الکترونیکی یخچال بررسی گردد. (مطالعه مقاله علت روشن نشدن یخچال)


هشدار یا ارور متداول HRS

ارور HRS یخچال جنرال الکتریک

در یخچال آمریکایی جنرال الکتریک ارورهایی وجود دارد که بسیاری از مشکلات یخچال را با کد خطا یا ارور خاصی بر روی نمایشگر نشان می دهد. می توانید از مقاله ارور یخچال جنرال الکتریک لیست تمام ارورها یا کد خطاهای یخچال جنرال الکتریک را مطالعه کنید.

ارور HRS یخچال جنرال الکتریک یکی از ارور های مهلک و خطرناک می باشد که مستقیما به خرابی برد الکترونیکی یخچال اشاره دارد. با مشاهده ارور HRS بر روی نمایشگر یا Display یخچال، حتما با نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال جنرال الکتریک تماس بگیرید.


منظم نبودن فعالیت و کارایی یخچال

منظور از منظم نبودن فعالیت و کارایی یخچال این است که برای مثال یخچال خنک می کند اما قسمت فریزر سرما ندارد و یا برعکس. همچنین ممکن است با تعویض فیلتر آب یخچال (آموزش تعویض فیلتر آب یخچال جنرال الکتریک) همچنان علامت چشمک زن یا هشدار دهنده تعویض فیلتر یخچال نمایان شود. و به صورت خلاصه می توان گفت یخچال قاطی کرده و کارایی عادی خودش را ندارد.


هزینه تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

تعمیر برد یخچال همیشه به صرفه تر از خرید برد الکترونیکی نو می باشد. میزان قیمت یا هزینه تعمیر برد یخچال GE بستگی به میزان خرابی برد دارد. قیمت پایه برای تعمیرات برد یخچال جنرال الکتریک از 300 هزار تومان شروع می شود و بستگی به خرابی برد می تواند زیادتر باشد.

قیمت برد یخچال جنرال الکتریک

قیمت برد الکترونیکی نو و جدید یخچال جنرال الکتریک از 1 میلیون 800 هزار تومان شروع می شود و بستگی به مدل یخچال ممکن است مقداری کم یا زیاد باشد.

البته مدل هایی از یخچال جنرال الکتریک وجود دارند که قیمت برد پایین تر از یک میلیون هم دارند. برای اطلاعا دقیق با شرکت ریک سرویس تماس بگیرید.


آموزش نصب برد یخچال جنرال الکتریک

خیلی از دوستان عزیز از ما درخواست کرده بودند که یک آمزوش کلی برای چگونگی نصب و تعویض برد الکترونیکی یخچال جنرال الکتریک تهیه کنیم. تیم تولید محتوا شرکت ریک سرویس برای احترام به خواست کاربران عزیز، آموزش تعویض برد یخچال جنرال الکتریک را منتشر کردیم. امیدواریم از این آموزش نهایت اصتفاده را ببرید.


مدت زمان تعمیرات برد یخچال General Electric

به صورت معمول مدت زمان لازم برای تعمیرات برد الکترونیکی یخچال جنرال الکتریک 4 ساعت می باشد. در این 4 ساعت یا برد تعمیر می گردد یا برد تعویض می گردد. مشکل خرابی نیز به شما توضیح داده می شود تا دقیقا بدانید مشکل برد یخچال شما چی بوده است.

اگر از سایر استان های ایران برد معیوب را برای ما ارسال کنید همین که برد الکترونیکی به شرکت برسد سریعا تعیین تکلیف می گردد و نتیجه به شما اطلاع داده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با بخش پشتیبانی شرکت ریک سرویس تماس بگیرید یا با شماره مستقیم 44362819 – 021 تماس حاصل فرماید.

امتیازات
Overall
5
 • مفید بودن
  (5)
 • کارایی
  (5)
 • راضی بودن
  (5)
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3 (2 رای)
نوشتهٔ پیشین
تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک
نوشتهٔ بعدی
تعمیر موتور یخچال جنرال الکتریک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست