آموزش نصب یخچال ساید سامسونگ

مقالات

آموزش نصب یخچال ساید سامسونگ

آموزش نصب یخچال ساید سامسونگ

وقتی که یک یخچال ساید را تازه می‌خرید، در بیشتر مواقع نصب یخچال ساید توسط شرکت انجام می‌شود. اما چنانچه نصب یخچال ساید توسط شرکت انجام نشد به هر دلیلی، شما به فکر می‌افتید که حال چگونه یخچال را نصب کنیم؟ همچنین باید این نکته را ذکر کنیم که اگر نصب توسط شرکت انجام نشود یخچال از حالت گارانتی خارج می‌شود و گارانتی آن فعال نمی‌شود.

همچنین ممکن است پس از اسباب کشی از جایی به جای دیگر، مشکل نصب یخچال ساید سامسونگ برایتان به وجود آمده باشد و به دنبال راهی امن برای نصب یخچال ساید باشید. ما در این مقاله از ریک سرویس قصد داریم تا نصب یخچال ساید سامسونگ را به طور کامل به همراه عکس هر مرحله به شما آموزش دهیم. پس با ما همراه باشید.

همچنین اگر تمایل به نصب یخچال توسط متخصصین ریک سرویس را دارید با ما تماس بگیرید.

راهنمای نصب یخچال ساید سامسونگ

مرحله اول:

در ابتدا لازم است که کارتن یخچال را باز کنید، بهتر است این کار را در محیطی انجام دهید که فضای کافی برای این کار باشد. کارتن یخچال را جایی نگه دارید تا در صورت نیاز به بازگشت یخچال مشکلی پیش نیاید و همچنین موقع اسباب کشی نیز به آن نیاز دارید.
بهتر است تمام طبقات،جا میوه ای ها و کشو های فریزر را از یخچال جدا کنید تا در هنگام نصب به آن ها آسیب نرسد.

مرحله دوم:

یخچال ساید را جابجا کنید و آن را به محلی که قرار است در آنجا نصب شود قرار دهید. در هنگام جابجایی یخچال به شدت مراقب باشید تا به بدنه یخچال آسیب نرسد. همچنین در صورت نیاز درب های یخچال را جدا کنید. (آموزش جدا کردن درب یخچال ساید)

نکته : موقع جابجایی یخچال به هیچ عنوان آن را در حالت افقی حمل نکنید زیرا به سیستم سردکننده آسیب وارد می‌شود.

مرحله سوم:

وقتی یخچال را در محل نصب قرار می‌دهید، دقت کنید که فاصله یخچال از دیوار رعایت شود تا سیستم یخچال و فریزر به درستی کار کند( حدود 2 اینچ از عقب فاصله بگیرد) رعایت فاصله یخچال باعث افزایش طول عمر یخچال می‌شود.

مرحله چهارم:

یخچال را در محل نصب قرار دهید و سپس درب ها را نصب کنید و طبقه ها ، کشو ها و جامیوه ای ها را سر جای خود قرار دهید، پس از نصب یخچال منتظر باشید تا یخچال سرد شود، عمل سرد شدن یخچال ممکن است چند ساعت طول بکشد پس عجله نکنید و بگذارید یخچال کار خود را انجام دهد.

چنانچه تمایل به نصب یخچال توسط متخصصین ریک سرویس را دارید با ما تماس بگیرید:

19 28 36 44 021
5465 583 0912

, , , , , , , , ,

نظرات کاربران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

مطالب مرتبط

فهرست