تعمیر یخچال سامسونگ در جنت آباد

مقالات

تعمیر یخچال سامسونگ در جنت آباد

سامسونگ یکی از برند های معروف و پرطرفدار در زمینه لوازم خانگی و به خصوص یخچال فریزر و ساید بای ساید می‌باشد. افراد زیادی از یخچال فریزر و یا ساید بای ساید سامسونگ در محل کار و یا منزل خود استفاده می‌کنند. یخچال فریزر با خنک کردن و سردسازی فضای داخلی، از مواد غذایی شما به خوبی نگهداری می‌کند.

بنابراین در صورت خراب شدن یخچال فریزر باید فوراً آن را تعمیر کنید. اما از آنجا که جابجایی یخچال امری دشوار است، ریک سرویس امکان تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در محل را برای شما فراهم کرده.

تعمیر یخچال سامسونگ در جنت آباد


تعمیر یخچال سامسونگ در جنت آباد

یکی از مناطق تهران که افراد زیادی در آن زندگی می‌کنند، جنت آباد می‌باشد که خود به 3 قسمت شمالی، مرکزی و جنوبی تقسیم می‌شود. تیم ریک سرویس در تمام این مناطق فعالیت دارد و در صورت تماس با مرکز ما و ثبت سفارش تعمیر یخچال سامسونگ د محل تکنسین تعمیرکار در کمتر از 1 ساعت در محل شما حاضر شده و یخچال فریزر سامسونگ شما را به بهترین شکل تعمیر می‌کند.

اگر شما نیز در جنت آباد زندگی می‌کنید و از یخچال فریزر های سامسونگ و یا ساید بای ساید سامسونگ استفاده می‌کنید. در صورت خراب شدن این یخچال فریزر ها می‌توانید همه روزه حتی روز های تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب با ما تماس بگیرید تا تکنسین مربوطه را به محل شما اعزام کنیم.

تمام تعمیرات ریک سرویس دارای 1 سال گارانتی می‌باشند


تعمیر موتور یخچال سامسونگ در محل

موتور یخچال در همه یخچال فریزر ها و ساید بای ساید ها به یک صورت کار می‌کند و آن هم این که با فشرده سازی گاز مایع آن را از حالت مایع به گاز تبدیل می‌کند. که این گاز در یخچال و فریزر جریان می‌یابد و باعث خنک شدن یخچال و فریزر می‌شود.

بنابراین خرابی موتور یخچال سامسونگ باعث گرم شدن داخل یخچال شده و مواد غذایی شما در یخچال و فریزر به سرعت فاسد می‌شود. البته گرم بودن داخل یخچال علت های زیادی دارد که در قسمت علت گرم شدن داخل یخچال بررسی کردیم.

شما می‌توانید با استفاده از آموزش ما در قسمت تست موتور یخچال از سالم بودن یا خراب بودن کمپرسور یخچال سامسونگ مطمئن شوید.

در صورت خراب بودن موتور یخچال سامسونگ می‌توانید با ما تماس بگرید تا آن را برای شما در محل شما با کمترین هزینه تعمیر کنیم و همچنین اگر قابل تعمیر نباشد آن را با موتور یخچال سامسونگ اصل تعویض می‌کنیم.


تعمیر برد یخچال سامسونگ در جنت آباد

در یخچال فریزر ها و ساید بای ساید های امروزی برای اینکه فعالیت یخچال و فریزر و سایر بخش های یخچال کنترل شوند از یک برد الکترونیکی استفاده می‌شود که این برد تمام فعالیت های قسمت های مختلف یخچال را کنترل می‌کند.

به عنوان مثال سنسور ها در یخچال فریزر دمای یخچال را به برد اصلی گزارش می‌دهند. و برد اصلی این دما را دمایی که شما تنظیم کردید مقایسه می‌کند و اگر دمای یخچال از دمایی که شما تنظیم کردید بالاتر باشد، موتور یخچال را روشن می‌کند تا زمانی که دمای یخچال به دمای مطلوب برسد.

تعمیر برد یخچال سامسونگ امری تخصصی است و باید حتماً توسط افراد متخصص و حرفه ای انجام شود. شما می‌توانید برد الکترونیکی را طبق آموزشی که در مقاله ی تعمیر برد یخچال در محل در کمتر از 1 ساعت قرار داده ایم از یخچال جدا کنید و آن را برای تعمیرات به مرکز ما بیاورید. و یا اینکه با ما تماس بگیرید تا تکنسین مربوطه را برای تعمیر برد یخچال سامسونگ به محل شما اعزام کنیم.


تماس با ریک سرویس

آدرس : 
تهران، دریاچه چیتگر، بلوار کوهک، مجتمع تجاری طوبی، طبقه 2، راهرو G، واحد 414

تلفن ها :

قیمت روز انواع ساید بای ساید

, , , , , , , , , , , ,

نظرات کاربران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مطالب مرتبط

فهرست