تعمیر یخچال سامسونگ در زعفرانیه

مقالات

تعمیر یخچال سامسونگ در زعفرانیه

تعمیرات یخچال جزو یکی از کار هایی است که نیاز به تخصص و دانش فنی زیادی دارد. اگر خودتان دانش فنی کافی برای انجام تعمیرات یخچال را ندارید، بخش های مختلف یخچال را باز و بسته نکنید زیرا ممکن است به سایر بخش های یخچال آسیب برسانید.

مرکز ریک سرویس ارائه دهنده خدمات تعمیر یخچال سامسونگ همه روزه از ساعت 8 صبح الی 12 شب در خمت شماست و شما می‌توانید برای این کار با ما تماس بگیرید.

تعمیرات ریک سرویس دارای 1 سال گارانتی می‌باشد.

تعمیر یخچال سامسونگ در زعفرانیه


تعمیر یخچال سامسونگ در زعفرانیه

زعفرانیه یکی از مناطق تهران می‌باشد که افراد زیادی در آن ساکن هستند و یا محل کار آنها در زعفرانیه می‌باشد. حال این افراد در منزل و یا محل کار خود قطعاً از یخچال فریزر استفاده می‌کنند که افراد زیادی در این میان از یخچال فریزر و یا ساید بای ساید سامسونگ استفاده می‌کنند.

یخچال فریزر سامسونگ در حالت عادی ممکن است پس از 10 سال استفاده مداوم دچار برخی آسیب های جزئی و یا کلی شود.

در هنگام خرابی یخچال سامسونگ در بازار کنونی، تعویض یخچال با یخچال جدید هزینه زیادی را در پی خواهد داشت، بنابراین ما تعمیر یچال سامسونگ را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

مرکز ریک سرویس ارائه دهنده خدمات تعمیر یخچال سامسونگ در محل بوده و در زعفرانیه، تکنسین ما در کمتر از 1 ساعت در محل حاضر می‌شود.


تعمیر موتور یخچال سامسونگ در زعفرانیه

موتور یا همان کمپرسور در یخچال فریزر و یا ساید بای ساید یکی از مهم ترین بخش هاست زیرا تمام سرما در بخش یخچال و فریزر توسط کمپرسور تولید می‌شود.

به عبارتی کمپرسور (فشرده ساز) با فشرده کردن گاز مایع و تبدیل آن به گاز، هوای خنک تولید می‌کند که این هوای خنک در فریزر و یخچال حرکت می‌کند.

به همین جهت پیشنهاد می‌کنم که مواد غذایی را در یخچال با فاصلهاز هم قرا دهید تا این هوای خنک بتواند به خوبی در یخچال و فریزر جریان داشته باشد. ( چگونه یخچال مرتبی داشته باشیم؟ )

همچنین توجه داشته باشید که در صورت خرابی موتور یخچال سامسونگ تعمیر آن را به افراد متخصص در این امر بسپارید، زیرا اگر شخص غیر متخصص اقدام به انجام این کار نماید، ممکن است آسیب هایی به موتور یخچال وارد شود که دیگر قابل تعمیر نباشد و شما باید هزینه بیشتری برای تعویض موتور یخچال سامسونگ صرف کنید.


تماس با ریک سرویس

آدرس : 
تهران، دریاچه چیتگر، بلوار کوهک، مجتمع تجاری طوبی، طبقه 2، راهرو G، واحد 414

تلفن ها :

قیمت روز انواع ساید بای ساید

, , , , , , , , , ,

نظرات کاربران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مطالب مرتبط

فهرست