تعمیر پمپ ماشین لباسشویی

مقالات

تعمیر پمپ ماشین لباسشویی از جمله مواردی است که به صورت کاملاً تخصصی و حرفه ای در مرکز ریک سرویس انجام می‌شود.

در واقع پمپ یا همان پمپ تخلیه ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین قطعات در این وسیله بوده و خرابی و یا درستی آن تاثیر مستقیم بر عملکرد ماشین لباسشویی دارد. زیرا وظیفه ی این قطعه در ماشین لباسشویی، تخلیه آب می‌باشد و اگر خراب شده باشد، آب از ماشین لباسشویی تخلیه نمی‌شود و در نتیجه عملکرد این دستگاه دچار مشکل می‌شود.

تعمیر و یا تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی نیاز به دانش و تخصص بالایی دارد و همچنین برای انجام این کار نیاز به ابزار تخصصی می‌باشد.

ما در مرکز ریک سرویس با بهره گیری از تکنسین حرفه ای و با تجربه و همچنین جدید ترین ابزار ها و دستگاه ها، تعمیر و یا تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی را به صورت کاملاً تخصصی در محل شما انجام می‌دهیم.

تعمیر پمپ ماشین لباسشویی


پمپ تخلیه ماشین لباسشویی چگونه کار می‌کند؟

ماشین لباسشویی زمانی که لباس های کثیف را می‌شورد، آب حاصل از شستوشوی لباس های کثیف، باید توسط پمپ تخلیه، به صورت کامل خارج شود تا به این صورت ماشین لیاسشویی بتواند به درستی کار خود را انجام دهد. پمپ تخلیه در ماشین لباسشویی دارای فیلتر هایی می‌باشد که در برخی موارد این فیلتر ها مسدود می‌شود.

بنابراین با توجه به مطالبی که بالاتر ذکر شد، کاملاً قابل درک است که خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی چه مشکلاتی را برای این وسیله به وجود می‌آورد.

مشکلاتی که برای پمپ تخلیه ماشین لباسشویی به وجود می‌آید معمولاً قابل تعمیر نیست و باید این قطعه را تعویض نمایید.

همانطور که بالاتر نیز گفتیم، تعویض پمپ ماشین لباسشویی نیاز به دانش و تخصص بالایی دارد و همچنین نیاز به دستگاه ها و ابزار های تخصصی دارد.

تعمیر پمپ ماشین لباسشویی

نکتهچنانچه پمپ تخلیه ماشین لباسشویی شما خراب شد، باید خیلی زود برای تعویض آن اقدام نمایید زیرا خرابی این قطعه می‌توان ایرادات بزرگتری را برای ماشین لباسشویی شما به وجود آورد.

برای تعویض پمپ ماشین لباسشویی می‌توانید با ما تماس بگیرید تا در کتاه ترین زمان ممکن، تکنسین مربوطه را به محل شما اعزام کنیم.


انواع پمپ تخلیه ماشین لباسشویی

این قطعه ی مهم در ماشین لباسشویی دارای انواع مختلفی بوده و باید با توجه به نوع و مدل ماشین لباسشویی خود، پمپ تخلیه متناسب با آن را خریداری کنید. انواع پمپ تخلیه ماشین لباسشویی عبارت اند از :

  • پمپ تخلیه 3 خار
  • پمپ تخلیه 8 خار
  • پمپ تخلیه 4 خار
  • پمپ تخلیه کنوودی

در حالت کلی، روش تعویض این پمپ ها مشابه یکدیگر یوده و در برخی از جزئیات با هم متفاوت هستند. همچنین ابعاد و وزن آنها نیز با یکدیگر تفاوت دارد.

تعمیر پمپ ماشین لباسشویی

همانط.ر که بالاتر گفتیم، تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی نیاز به دانش و تخصص بالایی دارد و باید با استفاده از دستگاه های تخصصی این کار انجام شود. همچنین این قطعه دارای اهمیت بالایی می‌باشد.

مرکز ریک سرویس همه روزه حتی روز های تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب در خدمت شما عزیزان می‌باشد و می‌توانید با ما تماس بگیرید.

مطلب پیشنهای : دمای مناسب یخچال


چگونه متوجه خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی شویم؟

این قطعه در لایه های داخلی ماشین لباسشویی قرار دارد و به راحتی نمی‌توان به آن دسترسی داشت. بنابراین نمی‌توان تشخیص خرابی آن را با مشاهده یآن انجام داد. اما معمولا خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی دارای نشانه هایی است که در صورت مشاهده ی این نشانه ها باید باید برای تعمیر یا تعویض آن اقدام کرد.

در ادامه برخی از نشانه های خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی را شرح می‌دهیم:

  • اگر بعد از اتمام فرآیند شستوشو، صدای تخلیه آب شنیده نمی‌شود یعنی پمپ تخلیه دچار ایراد شده است
  • اگر درهنگام چرخش و شستوشوی لباس ها صدای وزوز شنیده می‌شود اما آب درون لباسشویی تخلیه نمی‌شود یعنی پمپ تخلیه آسیب دیده است.
  • اگر پس از پایان شستوشوی لباس ها، آب درون ماشین لباسشویی تخلیه نشده باشد، یعنی پمپ تخلیه دچار آسیب شده است.

 

تعمیر پمپ ماشین لباسشویی

پنانچه هر یک از موادر بالا را در ماشین لباسشویی خود مشاهده کردید، هرچه سریع تر با ما تماس بگیرید تا تکنسین تعمیرکا را برای تعویض و رفع این ایرادات به محل شما اعزام کنیم. زیرا اگر ایرادات پمپ تخلیه ماشین لباسشویی را نادیده بگیریدممکن است آسیب های جدی تری به ماشین لباسشویی شما وارد شود.

مطلب پیشنهادی : چگونه درب یخچال را قفل کنیم؟


تماس با ریک سرویس

مرکز ریک سرویس با بیش از 25 سال سابقه در تعمیرات انواع لوازم خانگی مانند ماشین لباسشویی، یخچال فریزر، جاروبرقی و… همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب در خدمت شما عزیزان می‌باشد و می‌توانید برای تعمیر لوازم خانگی برقی با ما تماس بگیرید.

تما متعمیرات در مرکز ریک سرویس دارای 1 سال گارانتی می‌باشد.

تعمیرات لوازم شما توسط تکنسین حرفه ای و دوره دیده و با استفاده از جدیدترین دستگاه ها و لوازم انجام می‌شود. همچنین هزینه تعمیرات در مرکز ریک سرویس بسیار پایین است.

آدرس : 
تهران، دریاچه چیتگر، بلوار کوهک، مجتمع تجاری طوبی، طبقه 2، راهرو G، واحد 414

تلفن ها :

قیمت روز انواع ساید بای ساید

, , , , , , , , , , , ,

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مطالب مرتبط

فهرست