ارور یخچال ویرپول

مقالات

ارور یخچال ویرپول و آشنایی با تمام کد خطاهای یخچال فریزر و ساید بای ساید یخچال آمریکایی ویرپول را دراین مقاله می توانید به صورت کامل و جامع مطالعه کنید. با استفاده از این مقاله مشکل ارور یخچال Whirlpool شما 100% برطرف می شود و می توانید علت ارور نمایش داده شده بر روی نمایشگر یخچال را پیدا کنید.

ارور یخچال ویرپول

ارور یخچال فریزر و ساید بای ساید ویرپول

یخچال آمریکایی ویرپول (Whirlpool) دارای سیستم عیب یابی پیشرفته می باشد که وقتی برای قسمت از یخچال مشکلی به وجود آید و یخچال تشخیص دهد مشکلی در فرآیند کلی یخچال وجود دارد با بررسی تمام قطعات به صورت کلی، قطعه ای که مشکل داشته باشد را شناسایی می نماید و با نشان دادن کد خطا مخصوص به آن قطعه ما را از خرابی و مشکل پیش آمده با خبر می سازد.

لیست ارور یخچال ویرپول تمام مدل ها


ارور d یخچال ویرپول

ارور d نشان دهنده مشکل در دمپر هوا می باشد. دمپر هوا وظیفه کنترل سرما از قسمت فریزر به یخچال را دارد. دمپر هوا در پشت یخساز قرار دارد. پیشنهاد می کنیم برای تعویض دمپر یا دریچه دمپر از تعمیرکار یخچال ویرپول کمک بگیرید زیرا کار سختی می باشد.

ارور C یخچال ویرپول

ارور C می تواند هم در قسمت پنل نمایش فریزر نشان داده شود و هم پنل قسمت یخچال. اگر در بخش پنل دمای یخچال نشان داده شود یعنی سنسور یخچال ایراد دارد. و اگر بر روی قسمت پنل دمای فریزر نشان داده شود یعنی سنسور فریزر مشکل دارد.

ارور CF یخچال ویرپول

ارور CF نشان دهنده وجود مشکل در ارتباط بین برد الکترونیکی اصلی و برد الکترونیکی نمایگشر یا Display می باشد. با مشاهده این ارور سعی کنید یخچال را خاموش کنید و در اولین فرصت با نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال ویرپول تماس بگیرید.

ارور 18 یا 8- یخچال ویرپول

ارور 18F یا 8- C بر روی قسمت دمای فریزر نشان داده می شود. این ارور مشخص می کند که دمای قسمت فریزر به شدت پایین آمده است و فریزر به درستی کار نمی کند. زمانی که یخچال به مدت زیادی خاموش باشد و ناگهان روشن کنید این ارور ممکن است نشان داده شود. کافی است دکمه Freezer را 3 ثانیه نگه دارید.

ارور E0 یخچال ویرپول

ارور E0 نشان می دهد که یکی از قطعات موجود در یخساز یخچال دچار مشکل شده است و به درستی کار نمی کند. باید یخساز باز شود و به صورت کلی بررسی شود که مشکل از کدام قطعه می باشد.

ارو E1 یخچال ویرپول

ارو E1 نشان دهنده خرابی سنسور یخچال می باشد. اگر می خواهید خودتان این کار را انجام دهید پیشنهاد می کنیم مقاله آموزش تعویض سنسور یخچال را مطالعه کنید.

ارور E2 یخچال ویرپول

ارور E2 نشان دهنده وجود مشکل در سنسور فریزر می باشد. اگر سنسور فریزر مشکل داشته باشد ممکن است دما به درستی نمایش داده نشود و حتی برای قسمت دیفراست نیز مشکل ایجاد نماید.

ارور E3 یخچال ویرپول

ارور E3 نشان دهنده خرابی سنسور قسمت دیفراست می باشد. سنسور بر روی شبکه اواپراتور قرار دارد یکی از قطعات اصلی بخش دیفراست می باشد که خرابی آن باعث می شود یخچال خنک نکند.

ارور E4 یخچال ویرپول

ارور E4 نشان دهنده خرابی سنسور دیفراست یخچال می باشد. زمانی که سنسور دیفراست یخچال مشکل داشته باشد قسمت یخچال گرم خواهد بود و به اصطلاح یخچال سرما ندارد.

ارور E5 یخچال ویرپول

ارور E5 نشان دهنده خرابی سنسور دیفراست فریزر می باشد. لازم است هرچه سریع تر سنسور فریزر را تعویض کنید تا یخچال بتواند سرمای فریرر را به صورت صحیح مجددا ایجاد نماید.

ارور E6 یخچال ویرپول

ارور E6 نشان دهنده خرابی برد الکترونیکی اصلی یا برد الکترونیکی صفحه نمایشگر یا دیسپلی می باشد. برای حل مشکل لازم است که برد الکترونیکی اصلی بررسی گردد. اگر یخچال کلا روشن نمی شود مقاله علت روشن نشدن یخچال را مطالعه کنید.

ارور E7 یخچال ویرپول

ارور E7 نشان دهنده خرابی و وجود مشکل در سنسور محیطی دمای یخچال می باشد. زمانی که سنسور محیطی خراب باشد یخچال نمی تواند دمای محیط را به درستی تشخیص دهد.

ارور E8 یخچال ویرپول

ارور E8 نیز دقیقا همانند ارور E7 می باشد.

ارور E9 یخچال ویرپول

ارور E9 بیانگر بالا بودن دمای فریزر می باشد یعنی دما دارد به سمت صفر می رود و این برای فریزر اصلا دمای خوبی نیست. از بسته بودن درب فریزر اطمینان حاصل کنید. همچنین قطعات دیفراست فریزر را بررسی کنید.

ارور EE یخچال ویرپول

ارور EE نشان دهنده خرابی شدید و وجود مشکل جدی در یخساز یخچال می باشد. پیشنهاد می کنیم حتما برای حل مشکل از تکنیسین تعمیر یخساز یخچال کمک بگیرید.

ارور 01 یخچال ویرپول

ارور 01 نشان دهنده خرابی و وجود مشکل در دیسپنسر آب می باشد. ممکن است لوله ورودی آب دیسپنسر گرفته شده باشد. مشکل باید توسط تکنیسین بررسی گردد.

ارور 02 یخچال ویرپول

ارور 02 نشان دهنده خرابی یا شکستن دریچه دمپر هوا می باشد. این دریچه وظیفه گردش هوا بین یخچال و فریزر را به عهده دارد.

ارو 03 یخچال ویرپول

ارور 03 نشان دهنده وجود مشکل در فن کندانسور یخچال می باشد. فن کندنسور را بررسی کنید. می توانید با مطالعه مقاله تمیز کردن کندانسور یخچال فن کندانسور را تست و تمیز کنید.

ارور 04 یخچال ویرپول

ارور 04 نیز همانند ارور 03 به فن کندانسور اشاره دارد.

ارور 05 یخچال ویرپول

ارور 05 به خرابی سنسور فریزر اشاره دارد. برای حل مشکل نیاز است تا سنسور تعویض گردد. توجه کنید که سنسور قابل تعمیر نیست.

ارور 06 یخچال ویرپول

ارور 06 نیز به خرابی سنسور یخچال اشاره دارد و نیاز است که سنسور یخچال تعویض گردد.

ارور 07 یخچال ویرپول

ارور 07 بیانگر این است که هیتر یا المنت دیفراست مشکل دارد. هیتر یا المنت یکی از قطعات سیستم دیفراست می باشد که خرابی آن باعث یخ بستن اواپراتور و در نتیجه سرما نداشتن یخچال می شود.

ارور 08 یخچال ویرپول

ارو 08 بیانگر وجود مشکل در برد الکترونیکی اصلی یخچال می باشد و باید توسط تکنیسین تعمیر یخچال ویرپول بررسی شود. اگر مشکل جدی می باشد می تواند از خدمات تعمیر برد یخچال ویرپول استفاده کنید.

ارور — یخچال ویرپول

ارور — نشان دهنده این است که یکی از فن های کمپرسرو یخچال یا اواپراتور یخچال دچار مشکل شده است و به درستی کار نمی کند.

ارور 7- یخچال ویرپول

ارور 7- نشان دهده این است که ولتاژ برق ورودی یخچال مشکل دارد. پیشنهاد می کنیم حتما از محافظ برق اورجینا استفاده کنید تا شدت جریان برق به دستگاه آسیبی نرساند. برای حذف ارور کافی است به مدت 3 ثانیه دکمه Alarm را فشار داده و نگه دارید.

ارور AL01 یخچال ویرپول

ارور AL01 نشان دهنده این است که سنسور دما مشکل دارد و این مشکل می تواند بر درست نشان دادن درجه یخچال تاثیر بگذارد.

ارور AL02 یخچال ویرپول

ارور AL02 نشان دهنده وجود مشکل در سنسور NTC یخچال می باشد که لازم است تعویض گردد.

ارور AL03 یخچال ویرپول

ارور AL03 نشان دهنده خرابی سنسور فریزر می باشد. دمای فریزر در این حالت درست نمایش داده نمی شود.


نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ویرپول

اگر ساکن تهران یا کرج هستید و برای یخچال ویرپول شما مشکلی به وجود آمده است و به دنبال نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ویرپول هستید با ما تماس بگیرید. شرک ریک سرویس با کادری مجرب و کار آزموده می تواند در سریع ترین زمان ممکن تمام مشکلات یخچال فریزر و ساید بای ساید ویرپول شما را برطرف نماید.

حتی اگر مشکل پیش آمده خرابی موتور یا کمپرسور یخچال باشد توسط تکنیسین های شرکت ریک سرویس در محل تعویض می گردد و اصلا نیازی به جابجایی یخچال به تعمیرگاه ندارید.


, , , , ,

نظرات کاربران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

مطالب مرتبط

فهرست