تعمیر تخصصی یخچال جنرال الکتریک

مقالات

تعمیر تخصصی یخچال جنرال الکتریک

تعمیر تخصصی یخچال جنرال الکتریک

ریک سرویس دارای متخصصین تعمیر انواع یخچال و ساید بای ساید های جنرال الکتریک می‌باشد که تعمیر یخچال شما را بهبهترین نحو انجام می‌دهند. تعمیر یخچال جنرال الکتریک با تعمیر سایر یخچال ها متفاوت است چرا که یخچال جنرال الکتریک با مدل الکترونیکی میباشند. این مدل یخچال ها و ساید بای ساید ها برای کنترل کردن هر یک از عملکرد های یخچال از برد های اصلی استفاده می‌کند.

اما پیش از این که یخچال های الکترونیکی به بازار عرضه شوند در این یخچال ها از تایمر برای کنترل یخ زدگی استفاده می‌شد. پس تعمیر یخچال جنرال الکتریک باید توسط افراد حرفه ای انجام شود وگرنه باعث بروز خسارات بیشتری می‌شود.

مطلب مرتبط : تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران

برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک با ما تماس بگیرید :

19 28 36 44 021
5465 583 0912

مطلب مرتبط : نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران

چرا برای تعمیر تخصصی یخچال جنرال الکتریک به ریک سرویس زنگ بزنیم؟

ریک سرویس دارای بیش از 10 سال سابقه در امر تعمیر موتور یخچال جنرال الکتریک، تعمیر یخچال جنرال الکتریک، تعمیر یخچال سامسونگ، تعمیر یخچال ویرپول و... می‌باشد، در این 10 سال موفق شده ایم تا رضایت 100% مشتریان را جلب کنیم. تعمیر کاران ریک سرویس پس از تعمیر یخچال شما تا زمان جلب رضایت کامل شما در محل بوده و پس از جلب رضایت کامل وجه پرداخت می‌کنید.

علاوه بر این ها کلیه خدمات ریک سرویس دارای 18 ماه گارانتی می‌باشد پس با خیال راحت تعمیر یخچال جنرال الکتریک خود را به ما بسپارید.

مطلب مرتبط : تعمیر موتور یخچال مابه

هزینه تعمیر تخصصی یخچال جنرال الکتریک چقدر است؟

همانطور که میدانید هزینه تعمیر هر چیزی بستگی به شدت خرابی دارد، بنابراین در صورت خراب شدن یخچال جنرال الکتریک هرچه سریع تر با ما تماس بگیرید تا با متخصصین ما مشاوره تلفنی داشته باشید.

اما ریک سرویس برای کاهش هزینه های شما همواره در تلاش است که قطعات خراب شده را تعمیر کند و چنانچه لازم به تعویض قطعات بود، ریک سرویس از قطعات اصلی شرکت استفاده می‌کند.

مطلب مرتبط : رفع فرورفتگی در یخچال

ریک سرویس برای تعمیر موتور یخچال جنرال الکتریک و به طور کلی تعمیر یخچال و ساید بای ساید جنرال الکتریک در خدمت شماست :

19 28 36 44 021
5465 583 0912

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

مطالب مرتبط

فهرست