خطرناک ترین کد خطاهای یخچال ویرپول

مقالات

امروز در مقاله خطرناک ترین کد خطاهای یخچال ویرپول (Whirlpool) مهم ترین و پر هزینه ترین ارور یا کد خطاهایی که برای یخچال فریزر و ساید بای ساید ویرپول اتفاق می افتد را به شما نشان می دهیم.

خطرناک ترین کد خطاهای یخچال ویرپول

خطرناک ترین کد خطا یا ارور یخچال ویرپول

ارور یا کد خطا در یخچال هایی وجود دارد که دارای دیسپلی یا نمایشگر می باشند. یخچال های معمولی که هیچ گونه نمایشگری ندارند قابلیت نمایش دادن ارور یا کد خطا را ندارند.

ما در مقاله ارور یخچال ویرپول به صورت کامل به ارور های این یخچال آمریکایی اشاره کرده ایم. امام امروز تنها به ارورهایی که باعث می شود یخچال کلا از کار متوقف شود اشاره می نمایم.

مهلک ترین و دردسر ساز ترین ارورهای یخچال ویرپول

ارور 08 یخچال ویرپول

ارور 08 در یخچال ساید بای ساید ویرپول اشاره به وجود مشکل در برد الکترونیکی دستگاه دارد. باید برد الکترونیکی توسط تکنیسین تعمیر یخچال ویرپول بررسی شود.

زمانی که ارور 08 بر روی نمایشگر نشان داده می شود یخچال را از برق خارج کنید و با نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال ویرپول تماس بگیرید. این ارور خود به خود برطرف نمی شود. همچنین اگر می خواهید چندبار یخچال را خاموش روشن کنید تا شاید ارور برطرف شود، مشکل حل نمی شود و ممکن است به قطعات بیشتری از برد الکترونیکی آسیب وارد شود. ارور 08 یکی از خطرناک ترین کد خطاهای یخچال ویرپول می باشد.

ارور CF‌ یخچال ویرپول

ارور CF‌ یخچال ویرپول اشاره به وجود مشکل بین ارتباط برد الکترونیکی اصلی دستگاه با برد الکترونیکی دیسپلی (Display) می باشد.  ممکن است مشکل تنها از سوکت ارتباظی باشد.

اگر در زمینه فنی کمی توانایی دارید می توانید خودتان برد الکترونیکی را باز کنید و سیم های آن را بررسی کنید. هم از طرف برد اصلی و هم از طرف برد دیسپلی یا نمایشگر.

اگر مشکل از سوکت ها یا سیم نبود لازم است کل برد الکترونیکی اصلی بررسی شود. زیرا برد الکترونیکی نمایشگر خیل خیلی کم دچار مشکل می شود.

ارور E6 یخچال ویرپول

ارور E6 یخچال ویرپول همانند ارور 08 اشاره به خرابی و وجود مشکل در برد الکترونیکی اصلی دارد. لازم است که هنگام بروز این مشکل یخچال را از برق بیرون کشیده و با نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال ویرپول تماس بگیرید.

هرگز خودتان سعی نکنید این مشکل را برطرف کنید زیرا ممکن است مشکل را بدتر کنید.

ارور — یخچال ویرپول

ارور — یخچال ویرپول اشاره به وجود مشکل در یکی از فن های یخچال دارد. یخچال ویرپول دارای یک فن کنار موتور یا کمپرسرو می باشد که احتمال خرابی آن همیشه بیشتر از احتمال خرابی فن داخل یخچال یا فریزر است.

زمانی که ارور — بر روی نمایشگر ظاهر شد اول فن کمپرسور را بررسی کنید. برای بررسی فن کمپرسور تنها کافی است ببینید هنگامی که موتور یا کمپرسور یخچال کار میکند آیا فن کار می کند یا خیر.

اگر فن کمپرسور سالم باشد لازم است فن داخل یخچال و فن فریزر را هم بررسی نماید.


امیدواریم از مقاله خطرناک ترین کد خطاهای یخچال ویرپول نهایت استفاده را برده باشید. هر سوالی داشتید می توانید از طریق اعلام نظر برای ما ارسال کنید تا در سریع ترین زمان ممکن پاسخگو باشیم.

, ,

نظرات کاربران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

مطالب مرتبط

فهرست