تعمیر موتور یخچال سامسونگ

مقالات

تعمیر موتور یخچال سامسونگ تمام مدل ها به صورت کاملا تخصصی. آیا به دنبال تعمیر موتور یا کمپرسور یخچال سامسونگ هستید؟ شرکت ریک سرویس این خدمت ویژه را برای شما انجام خواهد داد. با ما همراه باشید.

تعمیر موتور یخچال سامسونگ چیست؟

خرابی موتور یا کمپرسور یخچال SAMSUNG یکی از مشکلات متداول کسانی است که این یخچال را دارند. یخچال های سامسونگ بعد از طول عمر بالای 10 سال ممکن است دچار خرابی موتور شوند.

موتور یخچال سامسونگ می تواند تعمیر شود اما این نکته را توجه کنید که تعمیر موتور یخچال سامسونگ هیچ گونه ضمانتی ندارد. همچنین اگر موتور تعمیر شود ممکن است تا 10 سال دیگر کار کند و هم ممکن است تا یک روز فقط کار کند.

تعمیر یا تعویض کمپرسور یخچال سامسونگ

شرکت ریک سرویس به شما دوستان عزیز پیشنهاد می کند که بعد از خرابی موتور یا کمپرسور یخچال، به فکر تعویض آن باشید نه تعمیر. زیرا با تعویض موتور یخچال در شرکت ریک سرویس شما تا 18 ماه ضمانت کتبی دریافت می کنید که بیانگر درستی کار ما می باشد.

تعمیر و تعویض کمپرسور تمام مدل های یخچال سامسونگ

شرکت ریک سرویس تمام موتورهای یخچال سامسونگ از تمام مدل های یخچال را تعمیر و تعویض می نماید. از جمله مدل ها:

 • مدل فریزر بالا یخچال پایین
 • مدل فریزر پایین یخچال بالا
 • مدل معمولی و تک درب
 • مدل ساید بای ساید
 • مدل فرنچ 4 یا چهار درب

تعویض کمپرسور یخچال سامسونگ

زمانی که یخچال مشکل خرابی موتور یا کمپرسور دارد لازم است با تکنیسین یا نمایندگی مجاز تعمیر یخچال سامسونگ تماس بگیرید و گزارش خرابی یخچال خود را ثبت کنید. همکاران با در سریع ترین زمان ممکن تکنیسین مربوطه را برای حل مشکل شما به محل اعزام می کنند.

اگر می خواهید از قیمت های روز موتو یخچال آگاه شوید پیشنهاد می کنیم حتما مقاله قیمت موتور یخچال را مطالعه کنید.

توجه!

تعویض موتور یخچال سامسونگ در محل و در سریع ترین زمان ممکن انجام می گیرد. در این صورت شما نیازی به جابجایی یخچال به تعمیرگاه ندارید بلکه ما تعمیرگاه را به محل یا منزل شما می آوریم.

توجه!

موتورهای اینورتر اغلب تعویض می شوند نه تعمیر. همچنین می توان با یکسره کردن یخچال، از موتور معمولی به جای موتور اینورتر استفاده نمود.

علت خرابی کمپرسور یخچال سامسونگ

دلایل زیادی برای خرابی موتور یا کمپرسور یخچال وجود دارد. از این میان دلایل زیر جزو متداول ترین این علت ها می باشند:

 • طول عمر بالای یخچال
 • اتصالات و نوسانات برق
 • خرابی فن کنار موتور
 • کار کردن زیاد یخچال

طول عمر بالای یخچال

هر چه قدر موتور یخچال سامسونگ طول عمر بالاتری داشته باشد سیم پیچی، یاتاقان، روغن و … که در داخل موتور هستند آسیب می بینند و در نتیجه باعث کار نکردن موتور می شوند. طول عمر مفید یک موتور یا کمپرسور یخچال فریزر یا ساید بای ساید سامسونگ 8 سال است. بعد از این مدت باید هر لحظه منتظر خرابی موتور باشید.

البته ممکن است موتور یا کمپرسور تا 15 سال هم کار کند. که این مورد بستگی به شانس شما دارد. بعد از 10 سال ممکن است موتور با ایجاد صدای آزار دهنده که حاکی از نیاز به تعویض کمپرسور می باشد اعلام می کند که باید موتور جدیدی نصب شود. ممکن است مقاله صدای زیاد یخچال سامسونگ برای شما جالب باشد.

اتصالات و نوسانات برق

اتصالات و نوسانات برق برای هر دستگاه الکترونیکی بدترین حادثه ممکن است. نوسانات برق می تواند خیلی راحت و سریع باعث سوختن کمپرسور یخچال شود. ما پیشنهاد می کنیم همیشه از یک محافظ برق برای جلوگیری از صدمه و آسیب رسیدن به یخچال استفاده نماید.

خرابی فن کنار موتور

فن کنار موتور یا به اصطلاح عامیانه فن بغل موتور باعث خنک شدن موتور می گردد. اگر این فن خراب شده باشد موتور یخچال در مدت زمان 6 ماه به صورت کاملا خواهد سوخت و لازم است تعویض شود. هنگام بروز مشکل یخچال های ساید بای ساید اعلب ارور مخصوص این مشکل را بر روی نمایشگر نشان خواهد داد. لیست ارور یخچال سامسونگ

برای از بین بردن همین مشکلات است که گفته می شود همیشه هر سال یکبار یخچال باید سرویس شود تا سلامتی تمام قطعات خارجی یخچال بررسی شود.

کار کردن زیاد یخچال

اگر موتور زیاد کار کند باعث می شود خراب شود. برای مثال اغلب موتورهای سامسونگ با کار کردن یکسره بین 24 تا 48 ساعت، خیلی داغ خواهند شد [ علت داغ شدن کمپرسور یخچال ] و در نتیجه خواهند سوخت. علت اینکه موتور یکسره کار می کند ممکن است موارد زیر باشد:

 • کمبود گاز
 • قرار دادن یخچال در حالت Speed Cooling
 • خرابی ترموستات (در یخچال های معمولی)

همچنین در این باره ما مقاله جامعی به اسم علت یکسره کار کردن یخچال منتشر کرده ایم که بسیار می تواند در بررسی علت های یکسره کار کردن یخچال به شما کمک نماید. با کلیک بر روی لینک زیر می تواند از آن استفاده کنید.

علت یکسره کار کردن یخچال

اگر یخچال به مدت بیش از 6 ساعت کار کند پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از بروز هر گونه مشکلی حتما با تکنیسین تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ تماس بگیرید.

پیشنهاد می کنیم اگر یخچال شما ساید بای ساید سامسونگ می باشد حتما مقاله جذاب و کاربردی تعمیر ساید بای ساید سامسونگ را مطالعه کنید.

, , ,

نظرات کاربران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

مطالب مرتبط

فهرست