ارور یخچال سامسونگ مدل RFG298

مقالات

ارور یخچال سامسونگ مدل RFG298 در این پست به صورت کامل نوشته شده است. شما می توانید تمام ارور یا کد خطا یخچال فریزر فرنچ مدل RFG298 سامسونگ را زیر ببینید.

ارور یخچال سامسونگ مدل RFG298

یخچال سامسونگ مدل RFG298

یخچال فریزر فرنچ سامسونگ مدل RFG298 یک یخچال فوق العاده عالی از شرکت بزرگ SAMSUNG می باشد. در این مدل شرکت سامسونگ فضای داخل یخچال را بسیار زیاد کرده است و شما می توانید مواد غذایی بیشتری را در یخچال نگه داری کنید.

یخچال سامسونگ مدل RFG298

همچنین دو درب برای یخچال و یک در برای فریزر سبک وسیاق خاصی به این یخچال اضافه نموده است.

آبریز یا دیسپنسر آب در این مدل متحول شده است و سرما سازی آب سردکن تقویت شده است. آب به صورت اتوماتیک وارد مخزن دیسپنسر می شود و نیازی به پر کردن دستی آن نیست.

پیشنهاد می کنیم مقاله تعمیر ساید بای ساید سامسونگ را مطالعه کنید تا با شیوه تعمیرات یخچال سامسونگ آشنا شوید.

لیست ارور یخچال سامسونگ مدل RFG298

اگر برای یخچال شما هم مشکلی پیش آمده است و بر روی دیسپلی یا نمایشگر آن کد خطا نمایش داده می شود می توانید کد خطا را از زیر پیدا کنید و بدون حضور تکنیسین تعمیر یخچال سامسونگ، مشکل یخچال را پیدا کنید و حتی خودتان برطرف کنید.

  • ارور 5 یا S
  • ارور d
  • ارور E5
  • ارور F5
  • ارور D5

ارور 5 یا S یخچال سامسونگ

نشان دادن ارور 5 یا S بر روی قسمت دمای یخچال نمایشگر بیانگر این است که سنسور دما یخچال مشکل دارد.

برای حل مشکل پیشنهاد می کنیم یخچال را به مدت یک دقیقه از برق بیرون بکشید و سپس به برق بزنید. اگر مشکل حل نشد سنسور باید تعویض گردد.

اگر بعد از تعویض سنسور هم مشکل برطرف نشد لازم است که برد الکترونیکی بررسی و تست شود و در صورت نیاز تعمیر شود. پیشنهاد می کنیم مقاله تعمیر برد یخچال سامسونگ را مطالعه کنید.

ارور d یخچال سامسونگ

اگر ارور d بر روی بخش دمای یخچال نمایش داده شود بیانگر این است که سنسور دیفراست یخچال ایراد دارد. در این هنگام ممکن است که سرما سازی یخچال کم شده باشد و یخچال به اصطلاح گرم باشد.

برای حل مشکل لازم است که حتما تکنیسین یخچال سامسونگ یخچال را بررسی نمیاد و سنسور معیوب را تعویض کند.

ارور E5 یخچال سامسونگ RFG298

ارور E5 در بخش دمای فریزر نمایش داده می شود. ارور E5 اشاره به خرابی سنسور محیطی یخچال دارد. البته در سایر مدل های یخچال سامسونگ این ارور اشاره به خرابی سنسور دیفراست دارد.

تشخیص اینکه دقیقا کدام قطعه ایراد دارد به عهده تکنیسین یخچال سامسونگ می باشد.

ارور F5 یخچال سامسونگ RFG298

ارور F5 زمانی که در بخش دمای فریزر نمایش داده شود اشاره به خرابی سنسور دمای فریزر دارد. اگر میزان دمای نشان داده شده بر روی نمایشگر با میزان دمای ظاهری فریزر یکسان نباشد یعنی سنسور دمای فریزر ایراد دارد و لازم است که سنسور تعویض گردد. در این مورد ممکن است کمپرسور یخچال به میزان بیشتری نیز کار کند.

ارور d5

ارو d5 اغلب در بخش دمای فریزر نایش داده می شود و اشاره به خرابی سنسور دیفراست فریزر دارد. این بیانگر این است که لازم است حتما قطعات دیفراست بخش فریزر تست شوند و سنسور معیوب تعویض گردد.

خرابی سنسور فریزر سرما سازی در فریزر را با مشکل همراه می کند و فریزر دمای تنظیم شده را نخواهد داشت. اگر دمای فریزر را تنظیم کردید و دیدید که دما بعد از 10 ساعت ساعت کار کردن یخچال به چیزی که تنظیم کرده اید نرسید یعنی قطعات دیفراست یا گاز یخچال ایراد دارد و مشکل از تنظیم دما نمی باشد.

ما پیشنهاد می کنیم مقاله جامع ارور یخچال سامسونگ را هم مطالعه کنید. در این مقاله اطلعات کاملی از تمام ارورهای یخچال سامسونگ نوشته شده است.

, , ,

نظرات کاربران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مطالب مرتبط

فهرست