تعمیر یخچال سامسونگ در نیاوران

مقالات

تعمیر یخچال سامسونگ در نیاوران به صورت تخصصصی همراه با 1 سال گارانتی

شاید در چند سال گذشته، زمانی که یخچال فریزر خراب می‌شد، بسیار از افراد به جای آن یک یخچال فریزر جدید خریداری می‌کردند. ام امروزه از آنجا که قیمت یخچال فریزر و ساید بای ساید ها بسیار افزایش یافته است، اکثر افراد در چنین مواقعی به دنبال مرکزی برای تعمیر یخچال فریزر هستند.

زیرا امروزه زندگی بدون یخچال فریزر تقریباً برای خیلی از افراد غیر ممکن شده است. افراد زمانی که به فروشگاه ها مراجعه می‌کنند، تمام لوازم مورد نیاز برای یک ماه یک 2 هفته آینده را خریداری می‌کنند و مواد غذایی را در یخچال فریزر نگهداری می‌کنند تا در طول مدت 1 ماه یا 2 هفته، فاشد نشود و بتوانند از آنها در این مدت استفاده کنند.

تعمیر یخچال سامسونگ در نیاوران


تعمیر یخچال سامسونگ در نیاوران

مرکز ریک سرویس تمام خدمات تعمیر یخچال را در محل و در کمتر از 1 ساعت در تمام مناطق تهران انجام می‌دهد. یکی از این مناطق، نیاوران می‌باشد که افراد زیادی در این منطقه زندگی می‌کنند و همچنین در میان این افراد نیز افراد زیادی هستند که از یخچال سامسونگ استفاده می‌کنند.

این محدوده، یکی از مناطق تحت پوشش ریک سرویس می‌باشد.بنابراین در صورت خرابی یخچال سامسونگ در این محدوده می‌توانید با ما تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن، تکنسین تعمیرکار را به محل شما اعزام کنیم.

تعمیر یخچال سامسونگ در نیاوران

یخچال فریزر ها و ساید بای ساید های سامسونگ معمولاً دارای کیفیت بالایی هستند و در حالت عادی، 10 سال بدون مشکل برای شما کار می‌کنند. اما پس از 10 سال ممکن است برخی ایرادات جزئی و یا کلی برای آن به وجود آید.

پیشنهاد می‌کنم که این ایرادات جزئی را جدی بگیرید و هرچه سریع تر برای تعمیر آن اقدام نمایید. هرچه سریع تر برای تعمیر این ایرادات اقدام کنید، آنها با هزینه کمتری رفع و تعمیر می‌شوند.

تمام تعمیرات ریک سرویس دارای 1 سال گارانتی می‌باشد


تعمیر موتور یخچال سامسونگ در محل

تمام یخچال فریزر ها و ساید بای ساید ها اعم از قدیمی و جدید، برای تولید سرما از یک موتور یا کمپرسور استفاده می‌کنند. طرز کار کمپرسور در تمام یخچال فریزر ها و ساید بای ساید ها به یک صورت است.

تعمیر یخچال سامسونگ در نیاوران

کمپرسور در لغت به معنای فشرده ساز می‌باشد. و نحوه کار موتور یخچال به این صورت است که گاز مایع را فشرده کرده و ان را به حالت گاز تبدیل می‌کند.

سپس این گاز خنک توسط لوله ها در یخچال و فریزر جریان پیدا می‌کند.

در صورت گرم شدن داخل یخچال شما می‌توانید طبق آموزشی که در قسمت تست موتور یخچال قرار داده ایم، کمپرسور یخچال خود را تست کنید و اگر نیاز به تعمیر داشت با ما تماس بگیرید تا تکنسین مربوطه را فوراً به محل شما اعزام کنیم.


تعمیر یا تعویض برد اصلی یخچال سامسونگ

موتور یخچال نقش مهمی را در سیستم سرمایشی یخچال ایفا می‌کند. اما اگر برد اصلی یخچال خراب باشد موتور نیز نمی‌تواند کار خود را به درستی انجام دهد.

زیرا برد اصلی در یخچال، تمام قطعات یخچال از جمله موتور یخچال را کنترل می‌کند.

تعمیر یخچال سامسونگ در نیاوران

بنابراین خرابی برد اصلی یخچال باعث اختلال در عملکرد یخچال و کمپرسور آن می‌شود.

در واقع زمانی که دمای یخچال فریزر افزایش پیدا می‌کند، برد اصلی، کمپرسور را روشن می‌کند تا دمای داخل یخچال و فریزر به دمایی که شما تنظیم کرده اید برسد.

شما می‌توانید طبق آموزش ما در قسمت چگونه دمای یخچال سامسونگ را تنظیم کنیم؟ دمای یخچال فریزر خود را تنظیم کنید.

همچنین در مقاله ی دمای مناسب یخچال نیز بهتین دما برای یخچال و فریزر را شرح داده ایم.


تماس با ریک سرویس

آدرس : 
تهران، دریاچه چیتگر، بلوار کوهک، مجتمع تجاری طوبی، طبقه 2، راهرو G، واحد 414

تلفن ها :

قیمت روز انواع ساید بای ساید

, , , , , , , , ,

نظرات کاربران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

مطالب مرتبط

فهرست