تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید

مقالات

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید

 1. تعمیرات انواع یخچال فریزر در همه برند ها
 2. تعمیرات یخچال فریزر در محل شما
 3. تعیین زمان تعمیرات توسط شما
 4. 18 ماه گارانتی کتبی تعمیرات
 5. تعمیرات در کمتر از 1 ساعت
 6. استفاده از قطعات اورجینال
 7. پشتیبانی 24 ساعته
 8. تعمیرگاه مجاز انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید با بیش از 25 سال تجربه

19 28 36 44 021
5465 583 0912

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید

شرکت ریک سرویس با بیش از 25 سال تجربه در خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه تعمیر یخچال فریزر ، اکنون نیز از طریق این وبسایت در خدمت شماست تا بتواند خدمات بهری را به شما کاربران عزیز ارائه دهد.

تعمیر یخچال فریزر، امریست که نیازمند دانش و تخصص می‌باشد، زیرا اگر این کار را فردی که دانش کافی نداشته باشد انجام دهد، باعث یروز مشکلات بزرگتر و در نتیجه ضرف هزینه بالاتر برای شما می‌شود، مرکز ریک سرویس با بهره گیری از افراد با تجربه و متخصص در خدمت شماست تا یخچچال فریزر شما را بهبهترین شکل تعمیر کند.

بسیاری از افراد در هنگام خرابی یخچال نگران هزینه تعمیر یخچال می‌شوند، اما ما شما تضمین می‌دهیم که با کمترین هزینه ممکن برای شما یخچالتان را به بهترین شکل تعمیر کنیم.

دلیل این امر این است که متخصصین ریک سرویس همواره تلاش می‌کنند با تکیه بر دانش و مهارت خود، قطعات معیوب یخچال فریزر را تعمیر کنند به جای آنکه آن ها را تعویض کنند، در این صورت هزینه های تعمیر یخچال به شدت کاهش می‌یابد.

برای تعمیر یخچال به کجا زنگ بزنیم ؟

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید

همواره توجه کنید که تعمیر یخچال خود را به دست افراد متخصص و ماهر بسپارید، زیرا همانطور که بالاتر نیز گفتیم، اگر فرد تعمیرکار دارای دانش کافی نباشد، ممکن است قطعه ای از یخچال را تعویض کند که هیچ گونه ارتباطی با مشکل یخچال شما ندارد، در این صورت علاوه بر هزینه بیشتر ، باعث کاهش عمر مفید یخچال شما می‌شود.

مرکز ریک سرویس با بیش از 25 سال تجربه در امر تعمیر یخچال به صورت 24 ساعته و حتی روز های تعطیل در خدمت شماست تا به بهترین شکل به شما عزیزان خدمات رسانی کند، پس هر موقعکه متوجه خرابی یخچال فریزر خود شدید، با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید تا در زمان دلخواه شما، تعمیرکار به محل شما اعزام شود.

19 28 36 44 021
5465 583 0912

تعمیر یخچال در محل

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید

مراحل انجام کار در ریک سرویس به صورت زیر است :

 1. تماس با یکی از شماره های ریک سرویس
 2. ثبت درخواست تعمیر یخچال
 3. اعزام تعمیرکار به محل شما در زمان دلخواه شما (در صورت نیاز فوری، تعمیرکار در کمتر از 1 ساعت در محل حاضر می‌شود)
 4. عیب یابی یخچال : این امر بسیار مهم است و اگر به صورت دقیق انجام نشود، باعث بروز ایرادات بزرگتر در یخچال می‌شود، متخصصین ما این کار را به خوبی انجام می‌دهند
 5. رفع مشکل یخچال و تعمیر ایراداتی که تشخیص داده شده
 6. جلب رضایت کامل شما عزیزان
 7. ارائه ضمانت نامه کتبی تعمیرات

یعنی بدون نیاز به مراجعه حضوری و یا جابجایی یخچال تنها به یک تلفن می‌توانید یخچال خود را تعمیر کنید.

البته برخی مشکلات متداول یخچال فریزر ها را در قسمت مقالات وبسایت قرار داده ایم که در صورت تمایل می‌توانید از آنها استفاده کنید و همچنین اگر خودتان دانش فنی کافی برای انجام این کار را دارید می‌توانید طبق آموزش های ما، خودتان یخچال را تعمیر کنید.

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید

تعمیر یخچال فوری

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید

یخچال فریزر ها کار بسیار مهمی را در خانه ها انجام می‌دهند، داخل یخچال فریزر همیشه باید خنک باشد تا بتوانید به بهترین شکل از موادغذایی خود نگهداری کنید، حال اگر برای یخچال، مشکلی به وجود آید، باید فورا آن را تعمیر کنید زیرا اگر آن را تعمیر نکنید باید تمام مواد غذایی که خریداری کردید و در یخچال قرار داده اید را دور بریزید.

در این هنگام که برای یخچال فریزر مشکلی به وجود می‌آید افراد اغلب نگران می‌شوند که چگونه سریع یخچال را تعمیر کنیم تا مشکلی برای مواد غذایی درون یخچال به وجود نیاید.

همانطور که بالاتر نیز گفتیم، تنها کافیست با مرکز ریک سرویس تماس بگیرید تا تعمیرکار یخچال هرچه سریع تر به محل شما اعزام شده و یخچال شما را در کمتر از 1 ساعت مثل روز اول تعمیر کند.

19 28 36 44 021
5465 583 0912

محدوده فعالیت ریک سرویس

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید

مرکز ریک سرویس در تهران قرار دارد و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در تمام نقاط تهران می‌باشد، پس هر سایعت از شبانه روز و هرکجای تهران که هستید می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی یخچال خود را تعمیر کنید.

 • تعمیر یخچال در غرب تهران
 • تعمیر یخچال در شمال تهران
 • تعمیر یخچال در شرق تهران
 • تعمیر یخچال در جنوب تهران
 • تعمیر یخچال در مرکز تهران

هزینه تعمیر یخچال

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید

همانطور که می‌دانید، هزینه تعمیر یخچال ثابت و مشخص نیست، برای تعیین هزینه های تعمیر یخچال فریزر می‌توانید با ما تماس بگیرید تا با مشاوره تلفنی از هزینه تعمیرات یخچال خود مطلع شوید. همچنین در زمان حضور تعمیرکار در محل نیز پس از مرحله عیب یابی یخچال که مشکل یخچال شما مشخص شد، تعمیرکار هزینه تعمیرات یخچال را به شما می‌گوید و سپس شروع به کار می‌کند.

اما ما به شما تضمین می‌دهیم، که با کمترین هزینه ممکن یخچال شما را مثل روز اول تعمیر کنیم، چرا که همانطور که بالاتر نیز گفتیم، تعمیرکاران ما با تکیه بر دانش و مهارت خود، همواره تلاش می‌کنند تا قطعات معیوب را تعمیر کنند به جای آن که آنها را تعویض کنند که این امر به شدت هزینه های تعمیر یخچال را کاهش می‌دهد.

تعمیر موتور یخچال

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید

تعمیر موتور یخچال تخصص ماست و به بهترین شکل آن را تعمیر می‌کنیم. البته بسیاری از کاربران از ما می‌پرسند که چگونه متوجه خرابی موتور یخچال شویم؟ برای این موضوع می‌توانید به قسمت تست موتور یخچال مراجعه کنید که در آن به صورت کامل توضیح داده ایم که موتور یخچال خود را تست کنید و متوجه خرابی و یا سالم بودن آن شوید.

19 28 36 44 021
5465 583 0912

در ادامه برخی مباحث مربوط به موتور یخچال را ذکر می‌کنیم :

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید

رله استارت یا اورلود

رله اضافه بار وسیله محافظتی است که در مدار کمپرسور روی یخچال شما استفاده می شود. نیرو به سیم پیچ موتور کمپرسور از طریق دستگاه اضافه بار اعمال می شود و از رله برای اضافه کردن سیم پیچ شروع در مدار استفاده می شود تا زمانی که کمپرسور با سرعت کار کند. اگر فن ها در حال کار هستند و کمپرسور شما شروع به کار نمی کند یا اگر صدای کلیک از دستگاه را می شنوید ، رله اضافه بار را برای علائم گرمای بیش از حد یا قوس الکتریکی بررسی کنید.

همچنیم اگگر نحوه کار موتور یخچال را نمی‌دانید پیشنهاد می‌کنم مقاله ی موتور یا کمپرسور یخچال را مطالعه کنید.

نحوه آزمایش رله استارت با مولتی متر

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید

 1. یخچال را از برق جدا کنید.
 2. پوشش پشت یخچال را جدا کنید.
 3. خازن اضافه بار یا رله استارت خود را پیدا و جدا کنید. در یخچال های امروزی رله اضافه بار معمولاً یک قسمت ترکیبی است و به طور مستقیم به طرف کمپرسور وصل می شود. همچنین ممکن است یک خازن شروع به مونتاژ اضافه بار رله متصل باشد ، که باعث افزایش ولتاژ شروع به سیم پیچ های کمپرسور می شود.
 4. برای تست ، با تخلیه خازن شروع کنید ، سپس مولتی متر خود را بر روی تنظیم Rx1 قرار دهید و پروب ها را روی پایانه های خازن اضافه بار و / یا خازن رله شروع کنید. نتیجه ای که باید دریافت کنید در انواع مدل های یخچال فریزر متفوت است که باید با توجه به دفترچه راهنمای یخچال آن را بررسی کنید.
 5. اگر آزمایش شما نتیجه ای را که سازنده ی یخچال شما در دفترچه توصیه می کند ، تولید نکرد ، به یک خازن اضافه بار یا رله شروع کار احتیاج دارید. و یا اینکه ، ممکن است یک کمپرسور معیوب داشته باشید ، زیرا این یک آزمایش مدار مجازی است که باید توسط یک متخصص واجد شرایط آزمایش شود.

کنترل سرما و کنترل دما

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید

کنترل سرما یک سوئیچ کنترل شده دما است که منبع تغذیه مدارهای کمپرسور و فن در یخچال را تأمین می کند. اگر یخچال و فریزر شما شروع به کار نمی کند  ممکن است شما یک کنترل ناقص داشته باشید. پیشنهاد می‌کنم مقاله ی علت روشن نشدن یخچال را مطاعه کنید.

چگونه کنترل دما و کنترل سرمای یخچال را تست کنیم ؟

 1. پس از جدا کردن دستگاه از منبع تغذیه ، درب یخچال خود را باز کرده و کنترل را پیدا کنید. این قسمت در پشت فرمان تنظیم دما قرار دارد و معمولاً در صفحه کنترل بخش مواد غذایی تازه یافت می شود.
 2. برای آزمایش آن ، کنترل را از یخچال خارج کنید.
 3. با استفاده از مولتی متر در تنظیمات Rx1 ، کنترل خود را بر روی پایین ترین (گرمترین) تنظیم قرار دهید و پروب ها را روی پایانه ها قرار دهید. شما برای استمرار آزمایش می کنید و باید علامت بی نهایت را دریافت کنید.
 4. با استفاده از کاوشگرهای موجود در پایانه ها ، کنترل را روی تنظیمات بالاتر (سردتر) و بالاتر تنظیم کنید ، نتیجه شما باید به صفر تغییر کند و این نشان می دهد که استمرار دارید.
 5. اگر کنترل شما در هیچ یک از تستهای فوق، نتیجه مطلوب را نمایش نداد، شما باید کنترل دما و کنترل سرمای یخچال خود را تعوض نمایید.

برد الکترونیکی یخچال

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید

بعضی از یخچال های جدیدتر توسط یک صفحه کنترل الکترونیکی کنترل می شوند که دما را کنترل می کند و سیستم کمپرسور ، فن ها و سیستم یخ زدایی را کنترل می کند. اگر یخچال و فریزر شما شروع به کار نمی کند ، صفحه کنترل می تواند خراب باشد. کنترل های الکترونیکی پیچیده و گران هستند. برای تعمیر برد الکترونیکی یخچال می‌توانید با ما تماس بگیرید، زیرا انجام این کار حتما باید توسط فرد متخصص انجام شود.

از کجا بفهمیم برد الکترونیکی یخچال خراب شده ؟

 1. اطمینان حاصل کنید که دستگاه خود را قبل از شروع کار از برق جدا کرده اید زیرا می خواهید قطعات الکتریکی را بررسی کنید.
 2. درب یخچال خود را باز کنید تا صفحه کنترل الکترونیکی را از دستگاه خود پیدا کرده و از آن جدا کنید. در داخل جعبه کنترل قرار می گیرد که معمولاً در قسمت بالا یا اطراف یخچال متصل است.
 3. در صفحه کنترل به دنبال علائم قوس ، اتصالات سوخته ، فویل آسیب دیده ، سایش یا هر نوع آسیب دیگر باشید.
 4. در صورت یافتن هر یک از موارد فوق ، به یک برد کنترل الکترونیکی جایگزین نیاز دارید.

در انتها نیز می‌توانید سوالات و نظرات خود را در قسمت نطرات با ما در میان بگذارید.

همچنین برای تعمیر انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید می‌توانید با ما تماس بگیرید :

19 28 36 44 021
5465 583 0912

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید

قیمت روز انواع ساید بای ساید

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مطالب مرتبط

فهرست