تعمیر ساید بای ساید دوو در پاسداران

مقالات

تعمیر ساید بای ساید دوو در پاسداران

امروزه در همه خانه ها و حتی محل کار ها، یخچال فریزر و ساید بای ساید ها نقش بسیار مهمی دارند. آنها وظیفه ی نگهداری از مواد غذایی شما را دارند.

در واقع یخچال و فریزر با خنک کردن و یا فریز کردن مواد غذایی و حتی غذا های پخته، مدت زمان نگهداری از آنها را افزایش می‌دهند.( چگونه ماندگاری مواد غذایی در یخچال را زیاد کنیم؟ )

بنابراین خرابی یخچال فریزر علاوه بر هزینه های تعمیرات یخچال، باعث فاسد شدن مواد غذایی شده و باید آنها را دور بریزید.

جابجایی یخچال برای تعمیرات امر دشواری است و همچنین ممکن است آسیب های دیگری در هنگام جابجایی به یخچال فریزر وارد شود.

اما مرکز ریک سرویس امکان تعمیر ساید بای ساید دوو در محل را فراهم کرده و تنها کافیست در هنگام خرابی یخچال دوو با ما تماس بگیرید تا تکنسین را در زمان دلخواه شما به محل شما اعزام کنیم.

تعمیر ساید بای ساید دوو در پاسداران


تعمیر ساید بای ساید دوو در پاسداران

یکی از مناطق پرجمعیت در تهران، پاسداران می‌باشد. در این منطقه افراد زیادی ساکن هستند و یا محل کار آنها در این منطقه می‌باشد.

حال در این میان افراد زیادی هستند که از یخچال فریزر و ساید بای سای دوو DAEWOO استفاده می‌کنند.

یخچال فریزر ها و ساید بای ساید های دوو ممکن است پس از 10 سال استفاده، دچار آسیب ها و ایراداتی شوند. این آسیب ها می‌تواند جزئی و یا کلی باشد.

چنانچه تعمیرات ساید بای ساید دوو را به افراد غیر متخصص بسپارید علاوه بر اینکه ممکن است ایراد یخچال شما برطرف نشود، احتمال وارد شدن آسیب های جدی تر به سایر بخش های یخچال فریزر نیز وجود دارد. که در این صورت هزینه تعمیر ساید بای ساید دوو نیز افزایش می‌یابد.

مرکز ریک سرویس با بهره گیری از افراد متخصص و با تجربه در تعمیر ساید دوو با بیش از 25 سال سابقه در این امر، همه روزه از ساعت 8 صبح الی 12 شب در خدمت شماست و می‌توانید برای تعمیر ساید بای ساید دوو در محل با ما تماس بگیرید.

تعمیرات مرکز ریک سرویس دارای 1 سال گارانتی می‌باشد.


تعمیر برد ساید بای ساید دوو در پاسداران

امروزه همه ساید بای ساید ها برای کنترل قطعات مختلف و همچنین هوشمندی بالاتر، از یک برد الکترونیکی استفاده می‌کنند که این برد الکترونیکی در واقع تمام بخش های مختلف یک ساید بای ساید را کنترل می‌کند، به عنوان مثال، برد الکترونیکی در هنگام بالا رفتن دمای داخل یخچال و فریزر، موتور یخچال را روشن می‌کند که دمای داخل یخچل را به دمای مطلوب برساند.

حال فرض کنید که برد ساید بای ساید دوو خراب شده باشد. در این صورت عملکرد بخش های مختلف ساید بای ساید از جمله کمپرسور کنترل نمی‌شود و آسب هایی به این بخش ها وارد می‌شود.

خرابی برد ساید بای ساید دوو باعث گرم شدن داخل یخچال می‌شود.

مرکز ریک سرویس به صورت کاملاً تخصصی و حرفه ای برد یخچال دوو را تعمیر می‌کند و همچنین اگر قابل تعمیر نباشد آن را با برد یخچال دوو اصل جایگزین می‌کند.


تعمیر موتور ساید بای ساید دوو در پاسداران

تعمیر ساید بای ساید دوو در پاسداران

موتور یا همان کمپرسور در یخچال فریزر و ساید بای ساید، مهم ترین نقش را در سیستم سرمایشی ایفا می‌کند.

خرابی کمپرسور ساید بای ساید دوو سبب گرم شدن داخل یخچال می‌شود. زیرا موتور یخچال گاز مایع را با فشرده سازی به حالت گاز نبدیل می‌کند و این گاز خنک در یخچال و فریزر حرکت می‌کند.

پس اگز گاز خنک توسط کمپرسور تولید نشود، داخل یخچال گرم می‌شود.

تکنسین ما موتور یخچال دوو را باز کرده و آن را به صورت کامل عیب یابی می‌کنند، سپس در صورت قابل تعمیر بودن آن را تعمیر می‌کنند و در صورتی که قابل تعمیر نباشد آن را با موتور یخچال اصل تعویض می‌کنند.


تماس با ریک سرویس

آدرس : 
تهران، دریاچه چیتگر، بلوار کوهک، مجتمع تجاری طوبی، طبقه 2، راهرو G، واحد 414

تلفن ها :

قیمت روز انواع ساید بای ساید

, , , , , , , , , , ,

نظرات کاربران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

مطالب مرتبط

فهرست