تعمیرات یخچال در منزل

مقالات

تعمیرات یخچال در منزل با رسک سرویس

  1. 18 ماه ضمانت تعمیرات به صورت کتبی
  2. تعمیرات در محل
  3. عیب یابی سریع و دقیق 
  4. تعمیرات در کمتر از 1 ساعت
  5. حضور تکنسین در محل شما در زمان دلخواه شما
  6. دارای بیش از 25 سال تجربه در تعمیر انواع یخچال
  7. استفاده از قطعات اورجینال
  8. هزینه پایین تعمیرات
  9. و…

5465 583 0912
19 28 36 44 021

5465 583 0912 19 28 36 44 021

یخچال فریزر ها یکی از وسایل مهم و ضروری در منزل هستند که به صورت شبانه روزی فعالیت می‌کنند و داخل یخچال را خنک می‌کنند تا شما بتونید مواد غذایی را در آن نگهداری کنید. بنابراین ممکن است پس از مدتی استفاده از آنها، دچار برخی مشکلات کوچک و یا بزرگ شوند، در این صورت شما به دنبال یک مرکز قابل اعتماد برای تعمیر یخچال می‌گردید که علاوه بر سرعت و دقت، یخچال را در محل و بدون نیاز به جابجایی یخچال تعمیر کند.

همچنین ممکن است به دلیل مشغله های روزمره در طول روز زمان کافی برای این کار را نداشته باشید و به دنبال مرکزی باشید که، خارج از ساعات اداری نیز فعالیت کند تا بتوانید برای تعمیر یخچال با آن تماس بگیرید.

اکنون دیگر نگران باشید، مرکز ریک سرویس به صورت 24 ساعته در خدمت شماست! هر ساعت از شبانه روز ک متوجه خرابی یخچال فریزر خود شدید، تنها کافیست تلفن خود را بردارید با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید تا هرچه سریع تر تعمیرکار به محل شما اعزام شده و مشکل یخچال را شما را رفع نماید:

5465 583 0912
19 28 36 44 021

تعمیرات یخچال در منزل

تعمیرات یخچال در منزل

همانطور که بالاتر نیز گفتیم، یخچال فریزر ها دارای وظیفه ی مهمی در خانه ها هستند، آن هم این است که با خنک کردن داخل یخچال، از مواد غذایی شما به خوبی مراقبت کند، پس اگر برای آنها مشکلی به وجود آید، جابجایی آن بسیار دشوار است و ممکن است به بدنه یخچال آسیب هایی وارد شود.

همچنین باید فورا مشکل یخچال برطرف شود تا قبل از آب شدن یخ های مواد غذایی درون فریزر و همچنین فاسد شدن مواد غذایی درون یخچال، تعمیر یخچال صورت گیرد و یخچال به کار خود ادامه دهد.

پس با توجه به موارد بالا تعمیر یخچال در محل باید صورت گیرد، تا علاوه بر صرف زمان انرژی کمتر، زود تر یخچال شما تعمیر شده و به کار خود ادامه دهد تا از فاسد شدن مواد غذایی جلوگیری شود.

اکنون ما در مرکز ریک سرویس این امکان را برای شما مردم عزیز کشور ایران و به خصوص مردم تهران فراهم کردیم که تنها با یک تماس بتوانید یخچال خود را به خوبی تعمیر کرده و از آن استفاده نمایید تا هرچه سریع تر جلوی از بین رفتن مواد غذایی درون یخچال گرفته شود. پس اگر شما نیز می‌خواهید یخچال خود را در محل و بدون جابجایی یخچال تعمیر کنید با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید :

5465 583 0912
19 28 36 44 021

تعمیر موتور یخچال در محل

تعمیرات یخچال در منزل

موتور یخچال مهم ترین قسمت هر یخچال فریزر است که کار مهمی را در امر سرد سازی یخچال انجام می‌دهد. بنابراین اگر برای موتور یخچال مشکلی به وجود آید یخچال نمی‌تواند به خوبی عمل سردسازی را انجام دهد و باعث بروز مشکلات بزرگی می‌شود.

البته خنک نبودن یخچال دلایل دیگری نیز می‌تواند داشته باشد که در قسمت علت گرم شدن داخل یخچال به این دلایل و همچنین راه حل تعمیر آنها پرداخته ایم، اما اگر حس می‌کنید موتور یخچال شما ایراد دارد می‌توانید طبق آموزشی که در قسمت تست موتور یخچال قرار داده اسم، سلامت موتور یخچال خود را تست کنید و در صورت نیاز به تعویض آن، می‌توانید با ما تماس بگیریرید تا آن را برای شما تعویض کنیم.

 البته متخصصین ما برای کاهش هزینه های شما تلاش می‌کنند تا قطعات معیوب را تعمیر کنندد و در نهایت اگر امکان تعمیر آن وجود نداشت، با موفقت شما آن را تعویض می‌کنند.

برای اطلاع از هزینه های این کار می‌توانید به قسمت هزینه تعویض موتور یخچال مراجعه نمایید، ما در این قسمت به صورت کامل قیمت انواع موتور یخچال را ذکر کرده ایم و هزینه تعمیر و تعویض موتور یخچال ران یز ذکر کرده ایم.

تعمیر درب یخچال در محل

تعمیرات یخچال در منزل

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که متوجه شده اید، درب یخچال به خوبی بسته نمی‌شود در این صورت به دنبال دلایل این امر می‌گردید، ما در این قسمت برخی از دلایل این امر را برای شما ذکر می‌کنیم :

1 – ممکن است به دلیل خرابی لاستیک درب یخچال باشد که درب یخچال به خوبی بسته نشود، برای این موضوع پیشنهاد می‌کنم طبق آموزشی که در قسمت تعویض لاستیک درب یخچال قرار داده ایم، ابتدا لاستیک درب یخچال را تست کنید و در صورت خراب بودنن آن را تعویض نمایید.

2 – همچنین ممکن است به دلیل تراز نبودن کف یخچال این اتفاق بیافتد که درب یخچال به خوبی بسته نشود، ما برای این موضوع نیز بخشی را در وبسایت قرار داده ایم که می‌توانید به قسمت چگونه یخچال را تراز کنیم مراجعه نمایید.

3 – اگر هیچ یک از موارد بالا در مورد یخچال شما نبود می‌توانید به قسمت تعمیر بسته نشدن درب یخچال مراجعه کنید، زیرا در این قسمت تمام دلایل این امر را مورد بررسی قرار داده ایم.

تعویض فیلتر آب یخچال

تعمیرات یخچال در منزل

یکی از مسائلی که بسیاری از کاربران از ما درخواست کرده بودند، قرار دادن آموزشی برای انجام این کار بود، زیرا فیلتر یخچال ارتباطی به خراب شدن یخچال ندارد و هر یخچالی بع از مدتی نیاز به تعویض فیلتر دارد، بنابراین قسمتی در سایت قرار دادیم که می‌توانید برای آن به قسمت چگونه فیلتر ساید بای ساید را تعویض کنیم؟ مراجعه نمایید تا خودتان به راحتی فیلتر آبسردکن یخچال خود را تعویض نمایید.

همچنین می‌توانید برای انجام این کار با ما تماس بگیرید تا فیلتر یخچال را برایتان تعویض کنیم.

داغ شدن موتور یخچال

تعمیرات یخچال در منزل

ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که متوجه شوید، موتور یخچال بیش از حد داغ شده البته باید گفت که داغی موتور یخچال تا حدی، نرمال است اما از یک حدی به بعد دیگر نرمال نیست و باید فورا آن را تعمیر مایید، برای این موضوع پیشهاد می‌کم مقاله ی داغ شدن کمپرسور یخچال را مطالعه نمایید، در این مقاله به صورت کامل این موضوع را مورد بررسی قرار داده ایم.

در پایان اگر نیاز به تعمیر یخچال در محل دارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمیان ممکن تنسین تعمیرکار را به محل شما اعزام کنیم و یخچال شما را مثل روز اول تعمیر کنیم:

19 28 36 44 021
5465 583 0912

قیمت روز انواع ساید بای ساید

تعمیرات یخچال در منزل

, , , , , , , , , , , , , , , ,

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مطالب مرتبط

فهرست