ارور HRS یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

مقالات

ارور HRS یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک ( General Electric ) چگونه اتفاق می افتد و روش تعمیر آن چگونه است؟ ما امروز در وب سایت ریک سرویس شما را با علت بروز این مشکل و روش تعمیر آن آشنا می کنیم. با ما همراه باشید.

ارور HRS یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

علت ارور HRS یخچال جنرال الکتریک یا GE

دوست عزیز ارور HRS یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک یا GE یکی از ارورها یا خطاهایی می باشد که بیانگر خرابی و وجود مشکل جدی در برد الکترونیکی یخچال می باشد. ارور HRS زمانی که اتفاق می افتد یخچال کاملا از کار متوقف می شود. همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله ارور یخچال جنرال الکتریک را نیز مطالعه بفرماید.

برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

زیرا زمانی که برد الکترونیکی اصلی صدمه یا آسیب ببیند بی شک یخچال نمی تواند کارایی اصلی خود را داشته باشد. اما سوال اینجاست که چه علتی باعث به وجود اومدن ارور HRS می گردد؟

علت ارور یا خطای HRS

ارور HRS بیشتر در دو حالت بروز می دهد:

  • طول عمر بالای یخچال و برد الکترونیکی
  • نوسانات شدید برق

طول عمر بالای یخچال و برد الکترونیکی

هر وسیله برقی یا الکترونیکی که بیشتر از چند سال عمر کند در نهایت ممکن است دچار خرابی گردد و این امر کاملا بدیهی می باشد. یخچال های جنرال الکتریک دارای طول عمر بالایی می باشند. حداقل طول عمر یک یخچال ساید بای ساید GE از 15 سال به بعد می باشد.

اگر یخچال شما بیش از 15 سال از عمرش می گذرد بروز مشکل برای برد الکترونیکی امری عادی می باشد. در چنین شرایطی پیشنهاد می کنیم به نمایندگی مجاز تعمیر یخچال جنرال الکتریک مراجعه کنید.

نوسانات شدید برق

همیشه نوسانات برق هر وسیله برقی را دچار آسیب می نماید. برای همین تکنیسین های ما همیشه استفاده از محافظ برق را ملزم می دانند. بروز نوسانات برق سبب می شود تا ولتاژ برق بالایی به صورت جرقه ای وارد برد الکترونیکی شود و باعث ایجاد حادثه مهلک در مدار برد الکترونیکی شود.

هنگ کردن یخچال یا حتی روشن نشدن یخچال یکی از علائم ارور HRS در یخچال جنرال الکتریک می باشد.

مدل های جدید برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک دارای محافظ و کنترل شدت جریان برق می باشند. این امر می تواند میزان آسیب ناشی از نوسانات برق را تا حدود بسیاری کاهش دهد.

تعمیر ارور HRS یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک چگونه است؟

برای حل مشکل و تعمیر ارور HRS باید برد الکترونیکی توسط نمایندگی مجاز تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک بررسی و تست گردد. تنها راه برطرف سازی خطای HRS تعمیر یا تعویض برد الکترونیکی یخچال می باشد.

قیمت برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

دوست عزیز در تاریخ 29 اسفند 1397 قیمت برد الکترونیکی یخچال GE یک میلیون 800 هزار تومان می باشد. برای کسب قیمت دقیق برد الکترونیکی با شرکت ریک سرویس تماس بگیرید.

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

پیشنهاد شرکت ریک سرویس این است که برد معیوب را تعمیر کنید و نیازی به تعویض برد و هزینه بالای آن نمی باشد. ما به صورت ویژه و تخصصی برد الکترونیکی یخچال جنرال الکتریک را تعمیر می کنیم. حتی اگر در شهرستان و هر نقطه از ایران باشید می توانید برد الکترونیکی معیوب خود را برای ما ارسال نماید تا در سریع ترین زمان ممکن برد معیوب تعمیر و به آدرس شما ارسال گردد.

, ,

نظرات کاربران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مطالب مرتبط

فهرست