ارور یخچال جنرال الکتریک GE

مقالات

ارور یخچال جنرال الکتریک (GE Refrigerator Error Code) شامل لیستی از تمام خطاها یا ارورهای یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک می باشد. که می تواند در برطرف کردن مشکل پیش آمده برای یخچال شما بی نهایت مفید باشد.

ارور یخچال جنرال الکتریک GE

لیست ارور یخچال جنرال الکتریک (GE)

شما در این پست وب سایت ریک سرویس می توانید تمام ارورها یا کد خطا یخچال آمریکایی جنرال الکتریک را مشاهده کنید و علت بروز ارور پیش آمده را بدانید. تنها یخچال هایی که دارای نمایشگر یا Display هستند می توانند ارور یا کد خطا را نشان دهند.

ارور یا کدهای خطا یخچال General Electric

ارور CC یخچال جنرال الکتریک

ارور CC بیانگری این است که دما در قسمت فریزر (Freezer) به شدت بالا رفته است و فریزر گرم شده است. که علت بروز این مشکل ممکن است موارد زیر باشند:

  • خرابی لاستیک دور درب
  • باز ماندن خود به خودی درب

برای حل مشکل پیشنهاد می کنیم حتما موارد فوق را رعایت کنید و با فشار دادن دکمه System Check ارور را از روی نمایشگر حذف کنید و تا 2 ساعت اصلا درب فریزر را باز نکنید.


ارور CI یخچال جنرال الکتریک

ارور CI یکی از ارورهای رایج در یخچال های ساید بای ساید General Electric می باشد. ارور CI بیانگر این است که در یخساز یخچال مشکلی وجود دارد. و حتی اگر دیدید در فرآیند یخسازی یخچال ایرادی وجود دارد لازم است تکنیسین حتما یخساز را بررسی نمیاد.

ورودی یخساز را خالی چون ممکن است تکه های یخ در آنجا مانده باشند. حتی بعضی وقت ها نیاز به تعویض فیلتر آب [ آموزش تعویض فیلتر آب یخچال جنرال الکتریک ] هم باعث بروز چنین اروری می شود.با استفاده از دکمه System Check ارور را خذف نماید.


ارور DF یخچال جنرال الکتریک

ارور DF که مخفف Defrost می باشد بیانگر این است که در چرحخ دیفراست مشکلی وجود دارد و چرخه دیفراست به مدت 48 ساعت است که انجام نگرفته است.

یکی از علائم ارور DF این است که یخچال سرمای مطلوب را ندارد و به اصطلاح گرم است. برای حل مشکل نیاز است حتما تکنیسین تعمیر یخچال جنرال الکتریک تمام قطعات دیفراست را بررسی نماید و مشکل را حل کند.


ارور dE یخچال جنرال الکتریک

ارور dE نیز همانند ارور DF به وجود مشکل در چرخه سیستم دیفراست اشاره دارد. و بیانگر این است که چرخه دیفراست طی 24 ساعت گذشته انجام نگرفته است.

در این مورد نیز لازم است که تعمیرکار مجاز یخچال GE تمام قطعات دیفراست  از جمله سنسور، ترموفیوز، ترمودیسک، هیتر یا المنت و اواپراتور را چک و بررسی نماید.


ارور E2 یخچال جنرال الکتریک

ارور E2 اشاره به وجود مشکل در برد الکترونیکی یخچال دارد. در این حالت یخچال می تواند کار کند اما پیشنهاد می شود در اولین فرصت برد الکترونیکی یخچال را مورد بررسی قرار دهید. ترجیح می دهیم این کار توسط نمایندگی مجاز یخچال انجام گیرد.


ارور FF یخچال جنرال الکتریک

ارور FF بیانگر این است که دما یخچال در حال افزایش است و این ممکن است بر روی خنک سازی مواد غذایی در داخل یخچال تاثیر بگذارد.

دمای یخچال را بر روی 4+ و دمای فریزر را بر روی 20- قرار دهید. با اینکار مشکل برطرف می گردد.


ارور PF یخچال جنرال الکتریک

ارور PF بیانگر این است که در جریان برق ورودی به یخچال مشکل وجود دارد. این مشکل ممکن است ناشی از کمبود ولتاژ برق باشد یا حتی بالا بودن ولتاژ جریان برق ورودی. در هر صورت پیشنهاد ما این است که حتما از محافظ برق مطمئن استفاده کنید.


ارور tC یخچال جنرال الکتریک

در یخچال های جنرال الکتریک گزینه ای وجود دارد به نام Turbo Cooling که می تواند دمای یخچال را سریع پایین بیاورد و سرما سازی سریع انجام گیرد. زمانی که این حالت فعال باشد بر روی نمایشگر tC نمایش داده می شود که با خاموش کردن قابلیت Turbo Cooling این علامت نیز حذف می شود.


ارور tF یخچال جنرال الکتریک

ارور tF همانند هشدار tC نشان دهنده روشن بودن قابلیت Turbo Freezer می باشد. قابلیت Turbo Freezer باعث می شود موتور یا کمپرسور یخچال مدت زمان زیادی روشن باشد و کار کند تا قسمت فریزر را سرع خنک نماید و به دمای دلخواه برساند. توجه کنید که این قابلیت ها می تواند باعث فشار آمدن به موتور یخچال شود. تنها در صورت لزوم از آنها استفاده کنید.


ارور 88 یا 89 یخچال جنرال الکتریک

ارور 88 یا 89 چیز خاصی نمی باشد و تنها کافی است 5 دقیقه یخچال را از برق بیرون کشیده و مجددا به برق بزنید. این حالت ناشی از هنگ کردن برد الکترونیکی یخچال می باشد. که خیلی راحت برطرف می گردد. در همین راستا پیشنهاد می کنیم مقاله علت روشن نشدن یخچال را مطالعه کنید. در این مقاله نکات مهمی ذکر شده است که می تواند برای حل مشکلات شما بسیار مفید باشد.


ارور HRS یخچال جنرال الکتریک

ارور HRS یخچال جنرال الکتریک یکی از مهلک ترین ارور هایی می باشد که متوجه این یخچال است. ارور HRS به طور مستقیم اشاره به خرابی و وجود مشکل در برد الکترونیکی یخچال دارد. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ارور مقاله ارور HRS یخچال جنرال الکتریک را حتما مطالعه کنید.


امیدواریم از این مطلب نهایت استفاده را برده باشید. هر گونه سوالی بود می توانید در بخش نظرات وب سایت درج کنید تا کارشناسان شرکت ریک سرویس در سریع ترین زمان ممکن به سوال شما پاسخ دهند.

, , , , ,

نظرات کاربران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

مطالب مرتبط

فهرست