عیب یابی یخچال جنرال الکتریک

مقالات

عیب یابی یخچال جنرال الکتریک

با سلام خدمت کاربران عزیز وبسایت ریک سرویس 

امروز قصد داریم تا شما را با نحوه عیب یابی ساید بای ساید جنرال الکتریک آشنا کنییم که نیاز به دانش و تجربه در امر تعمیر یخچال جنرال الکتریک دارد.

همانطور که می‌دانید در تعمیر یخچال ، عیب یابی بسیار مهم و ضروری است، در واقع اگر امر عیب یابی به درستی انجام نشود، ممکن است قطعه ای نامربوط به ایراد یخچال شما باز شود و حتی تعویض گردد، پس در این صورت شما باید هزینه هایی بیشتر از هزینه های لازم برای تعمیر یخچال خود بپردازید. پس بهتر است که عیب یابی یخچال GE خود را به افراد متخصص در این امر بسپارید تا هزینه های کمتری صرف کنید و همچنین طول عمر یخچال را بیشتر کنید.

مرکز ریک سرویس به همه روزه از 8 صبح الی 12 شب و حتی روز های تعطیل در خدمت شما عزیزان می‌باشد، اگر می‌خواهید عیب و یابی و تعمیر یخچال GE خود را به افراد با تجربه ومتخصص در این امر بسپارید، بدون شک ریک سرویس همان جاییست که می‌توانید به آن اعتماد کنید :

 1. 18 ماه گارانتی تعمیرات یخچال
 2. تعمیرات یخچال در محل
 3. عیب یابی دقیق
 4. بیش از 25 سال تجربه در تعمیر انواع یخچال فریزر
 5. تعمیر یخچال در محل
 6. همچنین زمان حضور تعمیرکار در محل را شما تعیین می‌کنید
 7. هزینه پایین
 8. قطعات مورد استفاده در ریک سرویس 100% اصل می‌باشد

پس همین حالا و بدون تلف کردن وقت، با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید تا هرچه سریع تر یخچال جنرال الکتریک شما را مثل روز اول تعمیر کنیم :

19 28 36 44 021
5465 583 0912


تعمیر یخچال ساید جنرال الکتریک

عیب یابی یخچال جنرال الکتریک

امروزه یخچال فریزر ها نقش بسیار مهم و ضروری در خانه ها دارند، به گونه ای که نبودن انها در خانه ها و یا بروز هرگونه مشکل در یخچال فریزر ها باعث ایجاد مشکلات بزرگی می‌شود، به عنوان مثال تمام مواد غذایی درون یخچال از بین می‌رود. پس در هنگام خرابی یخچال فریزر باید هرچه سریع تر آن را تعمیر کرد تا از خراب شدن مواد غذایی درون یخچال فریزر جلوگیری شود.

یکی از برند های محبوب در ایران، یخچال فریزر جنرال الکتریک می‌باشد که اکنون افراد زیادی از این برند استفاده می‌کنند، همانطور که در مقاله ی یخچال جنرال ساخت کجاست گفتیم، از آنجا که یخچال GE ساخت کشور آمریکاست، پیدا کردن قطعات آن و همچنین تعمیر آن کمی دشوار است.

اما مرکز ریک سرویس با بهره گیری از افراد با تجربه و متخصص در تعمیر یخچال GE به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان می‌باشد، کافیست تلفن خود را بردارید و با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید :

19 28 36 44 021
5465 583 0912

اکنون به دلیل نوسانات بازار ارز، نمی‌توان قیمت دقیق برای تعمیر یخچال جنرال تعیین کرد، اما در مقاله ی قیمت برد یخچال جنرال الکتریک به بررسی قیمت برد این نوع یخچال پرداخته ایم.

توجه : برد یخچال جنرال الکتریک بسیار مهم و گران قیمت است، پس بهتر است به خوبی از آن مراقبت کنید تا از هر گونه مشکل در این قطعه جلوگیری شود.


فن های یخچال جنرال الکتریک

عیب یابی یخچال جنرال الکتریک

قبل تر در مقاله ی انواع فن یخچال به بررسی فن های یخچال و همچنین نحوه کار آنها و نیز نحوه تعمیر آنها پرداختیم، اما بسیاری از افراد در اینترنت در جستوجوی قیمت فن یخچال GE هستند. اما باید بدانید که قیمت فن یخچال را نمی‌توانیم در این مقاله برای شما عزیزان قرار دهیم، زیرا قیمت فن یخچال جنرال کاملا بستگی به نوع یخچال و شماره سریال فن دارد، پس برای مشاوره تلفنی و اطلاع از قیمت روز فن یخچال جنرال الکتریک با ما تماس بگیرید.

اما بسیاری از افراد می‌پرسند که چگونه متوجه خرابی فن یخچال شویم؟

پاسخ : برای این کار به مواد غذایی درون یخچال توجه کنید، اگگر فن یخچال خراب شود، تمام مواد غذایی فاسد می‌شود. همچنین یکی دیگر از نشانه های خرابی فن یخچال می‌تواند بوی بد درون یخچال باشد که ما مطلبی را به این موضوع اختصاص داده ایم و می‌توانید آن را در قسمت رفع بوی بد یخچال مطالعه کنید و این ایراد را رفع نمایید.

نکته : با توجه به مطالبی که بالاتر گفتیم، بهتر است موضوع فن یخچال را جدی بگیرید و آن را هرچه سریع تر تعمیر کنید، در غیر این صورت تمام مواد غذایی درون یخچال فریزر خراب می‌شود.


برد یخچال جنرال الکتریک

عیب یابی یخچال جنرال الکتریک

همانطور که بالاتر نیز گفتیم، برد یخچال جنرال الکتریک بسیار مهم است و بهتر است به بهترین شکل از آن مراقبت کنید تا مانع از خراب شدن ان شوید زیرا قیمت بالایی دارد . ما 2 بخش از سایت را به این موضوع اختصاص داده ایم که می‌توانید بنا به نیاز خود به آن مراجعه نمایید :

ما در این مقالات به صورت کامل دلیل خراب شدن برد یخچال جنرال الکتریک و همچنین قیمت برد یخچال جنرال الکتریک را مورد بررسی قرار داده ایم تا شما عزیزان بتوانید از آن استفاده نمایید.

از آنجا که قیمت برد یخچال جنرال الکتریک بالاست، پس بهتر است تعمیر آن را به افراد متخصص و با تجربه بسپارید تا در صورت امکان آن را تعمیر کنند.

همانطور که می‌دانید هزینه تعمیر از هزینه تعویض بسیار پایین تر است، بنابراین اگر فرد تعمیرکار دارای دانش و تجربه ی کافی در این امر باشد، آن را تعمیر می‌کند، در این صورت هزینه های شما به شدت کاهش می‌یابد و همچنین طول عمر یخچال نیز افزایش می‌یابد.

مرکز ریک سرویس با بهره گیری از افراد متخصص و با تجربه در تعمیر یخچال جنرال الکتریک در خدمت شماست تا با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت، یخچال جنرال الکتریک شما را تعمیر کند.

19 28 36 44 021
5465 583 0912

ریک سرویس با بهره گیری از تکنسین متخصص و دوره دیده، عیب یابی یخچال جنرال الکتریک و تعمیرات آن را با بالاترین کیفیت انجام می‌دهد.


از کجا بفهمیم برد یخچال جنرال الکتریک خراب شده ؟

عیب یابی یخچال جنرال الکتریک

بسیاری از افراد می‌پرسند که چگونه متوجه خرابی برد یخچال جنرال الکتریک شویم؟ در اینجا برخی نشانه های خرابی برد یخچال جنرال الکتریک آورده شده است :

 • روشن نشدن یخچال : که برای این موضوع می‌توانید به قسمت علت روشن نشدن یخچال مراجعه کنید، ما در این مقاله به صورت کامل دلایل روشن نشدن یخچال را بررسی کرده ایم و همچنین راه های تعمیر آن را نیز گفنه ایم.
 • خاموش شدن صفحه نمایش یخچال
 • گرم بودن داخل یخچال : این موضوع نیز بسیار مهم است و ما قسمتی از سایت را به این موضوع اختصاص اده ایم که برای مطالعه آن می‌توانید به قسمت علت گرم شدن داخل یخچال مراجعه نمایید، ما در این مطلب به طور کامل موضوع گرمای داخل یخچال را مورد بررسی قرار داده ایم و نیز روش تعمیر آن را شرح داده ایم.

البته گرمای بدنه یخچال دلایل دیگری دارد که می‌توانید برای مطالعه ی این موضوع به قسمت علت داغ شدن بدنه یخچال مراجعه کنید، زیرا در این مطلب کاملا این موضوع بررسی شده و روش های رفع آن نیز ذکر شده است.


مشکلات متداول یخچال جنرال الکتریک

در این قسمت برخی از مشکلاتی که ممکن است برای خیلی از کاربرانی که دارای یخچال جنرال الکتریک هستند به وجود آید را ذکر می‌کنیم، امیدوارم برای شما عزیزان مفید باشد :

عیب یابی یخچال جنرال الکتریک

صدای زیاد یخچال جنرال الکتریک

این مورد بسیار آزار دهنه است مخصوصا شب ها که همه جا ساکت است این مورد به شدت برای افراد آزار دهنده است، برای رفع این مشکل پیشنهاد می‌کنم مقاله ی رفع صدای زیاد یخچال را مطالعه کنید چرا که در این مقاله، علت صدای زیاد یخچال و همچنین روش تعمیر صدای زیاد یخچال رهصورت کامل ذکر شده است، امیدوارم با این مقاله، مشکل یخچال شما رفع شود، اما اگر رفع نشد، می‌توانید برای دریافت مشاوره تلفنی و همچنین تعمیر یخچال توسط افراد متخصص در این امر با ما تماس بگیرید.

سرما نداشتن یخچال جنرال الکتریک

همانطور که بالاتر نیز گفتیم، این موضوع بسیار مهم است زیرا سرما نداشتن یخچال باعث خراب شدن مواد غذایی در یخچال می‌شود. یکی از دلایل گرم بودن داخل یخچال می‌تواند عدم بسته شدن درب یخچال باشد.

برای این موضوع چند دلیل وجود دارد، برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله ی تعمیر بسته نشدن درب یخچال را مطالعه کنید تا متوجه دلیل بسته نشدن درب یخچال خود شوید. اما یکی از دلایلی که ممکن است به آن بی توجه باشید، خرابی لاستیک درب یخچال است که ممکن است خراب شده باشد اما شما متوجه آن نباشید، پیشنهاد می‌کنم طبق آموزشی که در قسمت تست لاستیک درب یخچال قرار داده ایم ، آزمایش کنید که آیا لاستیک درب یخچال درست است یا خیر.

همچنین پیشنهاد می‌کنم که مقاله ی فریزر خنکه ولی یخچال گرمه را نیز مطالعه نمایید.

فریز نکردن فریزر

یکی از مشکلات رایج یخچال فریزر ها، عدم فریز کردن مواد غذایی در فریزر می‌باشد که می‌توانید برای اطلاعات بیشتر و رفع این مشکل به مقاله ی چرا فریزر منجمد نمیکند مراجعه نمایید، ما در این مقاله، به صورت کامل به دلایل خنک نکردن فریزر پرداخته ایم.

در پایان امیدوارم این مطلب برای شما مفید بودهه باشد، همانطور که می‌دانید، یخچال فریزر ها مشکلات زیادی ممکن است داشته باشند که ما در این مطلب برخی از متداول ترین ههای آنها را گفتیم، اما در قسمت مقالات وبسایت ریک سرویس می‌توانید موارد بیشتری را مطالعه کنید.


علت پایین آمدن دمای فریزر جنرال الکتریک

عیب یابی یخچال جنرال الکتریک

دلایل مختلفی برای پایین آمدن دمای فریزر جنرال الکتریک وجود دارد.

در شرکت ریک سرویس، عیب یابی یخچال جنرال الکتریک توسط تکنسین متخصص و دوره دیده، و با استفاده از ابزار و تجهیزات به روز و دقیق انجام می‌شود.

تکنسین ما در ابتدا و زمان مراجعه به محل شما برای تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک آن را عیب یابی کرده و سپس آن را تعمیر می‌کنند.

بنابراین با این عیب یابی دقیق یخچال جنرال الکتریک، علت پایین آمدن دمای فریزر جنرال الکتریک نیز مشخص شده و سپس تعمیرات آن انجام می‌شود.

همچنین تکنسین ما، پس از مشخص شدن دلیل کاهش دمای فریزر جنرال الکتریک، علت بروز این آسیب را نیز برطرف می‌کنند تا از بروز مجدد این آسیب ها جلوگیری شود.

پایین یا بالا رفتن دمای داخل یخچال و فریزر جنرال الکتریک ممکن است به دلیل خرابی کمپرسور یخچال یا برد اصلی یخچال باشد.

اما این ها تنها 2 دلیل کلی برای گرم یا سرد شدن داخل فریزر جنرال الکتریک می‌باشد.

دلایل دیگری نیز برای پایین آمدن دمای فریزر جنرال الکتریک یا بالا رفتن دمای فریزر جنرال الکتریک وجود دارد.

این ایرادات پس از عیب یابی دقیق یخچال جنرال الکتریک مشخص شده و سپس تعمیر آن انجام می‌شود.


عیب یابی یخچال جنرال الکتریک

یکی از مهم ترین بخش ها در تعمیرات یخچال جنرال الکتریک، عیب یابی یخچال جنرال الکتریک می‌باشد.

چرا که اگر عیب یابی دقیق انجام نشود، مشکلات یخچال به صورت دقیق مشخص نشده و تعمیر نمی‌شود.

تکنسین ما با استفاده از ابزار و تجهیزات دقیق و به روز، عیب یابی یخچال جنرال الکتریک را با بالاترین کیفیت انجام می‌دهد.

همچنین با توجه به اینکه تمام تعمیرات در ریک سرویس دارای 1 سال گارانتی می‌باشد، با خیال راحت تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک را به ما بسپارید.

تکنسین ما در محل شما و بدون نیاز به جابجایی یخچال، عیب یابی یخچال جنرال الکتریک و تعمیرات آن را انجام می‌دهد.


تماس با ریک سرویس

چنانچه نیاز به تعمیر یخچال داشتید، می‌توانید همه روزه حتی روز های تعطیل، از ساعت 8 صبح الی 12 شب با ما تماس بگیرید.

تا در سریع ترین زمان ممکن، تکنسین تعمیرکار را به محل شما اعزام کنیم.

همچنین لازم به ذکر است که تمام تعمیرات ریک سرویس دارای 1 سال گارانتی می‌باشد.

آدرس : 
تهران، دریاچه چیتگر، بلوار کوهک، مجتمع تجاری طوبی، طبقه 2، راهرو G، واحد 414

تلفن ها :

قیمت روز انواع ساید بای ساید

, , , , , , , , , , , , , ,

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

مطالب مرتبط

فهرست