تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

مقالات

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک یا تعمیر ساید جنرال الکتریک در محل توسط نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال GE در تهران. ما با داشتن 15 سال سابقه فعالیت در زمینه تعمیرات یخچال جنرال الکتریک تمام مدل های یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک را تعمیر می نمایم.برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک


یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک یا GE

یکی از برترین و بهترین مدل های یخچال آمریکایی GE مدل ساید بای ساید می باشد. شرکت آمریکایی جنرال الکتریک با استفاده از آخرین تکنولوژی روز در صنعت یخچال سازی، بهترین و با کیفیت ترین یخچال خود را در مدل ساید بای ساید ارائه داده است.

یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک یا GE

یکی از ویژگی های اصلی یخچال GE با دوام بودن و همچنین گنجایش بی نظیر آن می باشد. که به اندازه دو تا یخچال معمولی ظرفیت دارد.

نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

شرکت ریک سرویس به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک (تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک) در خدمت تمام همشریان عزیز در تهران می باشد. تکنیسین های شرکت ریک سرویس با داشتن تجربه کافی در زمینه تعمیرات یخچال و با به همراه داشتن تمام  وسایل لازمه، کار تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک را در محل و منزل انجام می دهند. از این رو بدون جابجایی یخچال می توانید در کمتر از 1 ساعت یخچال خود را صحیح و سالم تحویل بگیرید. ما تعمیرگاه را به منزل و محل یخچال می آوریم و شما را از شر سختی های جابجایی یخچال خلاص می کنیم.

تعمیر یا تعویض موتور یخچال جنرال الکتریک

موتور یا کمپرسور یخچال

یکی از عمده مشکلاتی که برای یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک پیش می آید خرابی موتور یا کمپرسور یخچال می باشد. موتور یا کمپرسور ساید بای سایدهای جدید جنرال الکتریک از نوع اینورتر یا خطی می باشند. اما سایر مدل های قدیمی تر یخچال جنرال الکتریک از نوع معمولی می باشند.

موتور یخچال زمانی که خراب یا معیوب شود باید تعویض گردد و تعمیر موتور یخچال چندان به صرفه نیست. همچنین چون ممکن است مجددا خراب شوند اکثر نمایندگی ها هرگز موتور یخچال را تعمیر نمی کنند.  در این راستا پیشنهاد می کنیم مقاله تعمیر موتور یخچال جنرال الکتریک را مطالعه کنید تا با شرایط تعمیر یا تعویض موتور یا کمپرسور یخچال GE آشنا شوید.

تعمیر برد الکترونیکی یخچال جنرال الکتریک

برد یخچال جنرال الکتریک

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک یکی از خدمات مهم شرکت ریک سرویس می باشد. ما برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک را در سراسر ایران تعمیر می کنیم  و همچنین تعمیرات برد الکترونیکی در شرکت ریک سرویس با ضمانت کتبی انجام می گیرد.

برد الکترونیکی یکی از مهم ترین قطعات در یخچال ها می باشد. در بیشتر موارد زمانی که مشکلات زیر برای یخچال GE وجود داشته باشد ممکن است برد الکترونیکی دستگاه ایراد داشته باشد که باید تعمیر گردد:

ارور یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

یخچال های ساید بای ساید جنرال الکتریک با داشتن پنل نمایشگر یا دیسپلی LED تمام خطاها یا ارور ها را بر روی نمایشگر نمایش می دهد. می توانید در وب سایت ریک سرویس لیست تمام ارور یخچال جنرال الکتریک را مطالعه کنید. با این مقاله تمام ارورهای یخچال General Electric را خواهید شناخت و تمام مشکلات شما در زمینه ارورهای یخچال GE برطرف خواهد شد.

فیلتر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

فیلترهای آب در یخچال ساید بای ساید General Electric باید هر 6 ماه یکبار تعویض گردد. اگر این کار انجام نشود باعث می شود حتی یخساز یا Ice Maker درست کار نکند و همچنین دیسپنر آب نیز کار نخواهد کرد و همچنین علامت هشدار دهنده تعویض فیلتر آب همیشه بر روی نمایشگر نماش داده خواهد شد.

تکنیسین های شرکت ریک سرویس با حضور در محل شما با کیفیت ترین فیلترهای داخلی و بیرونی یخچال جنرال الکتریک را برای شما تعویض می نمایند. تنها کافی است با ما تماس بگیرید. اگر هم می خواهید خودتان فیلتر یخچال را تعویض کنید پیشنهاد می کنیم مقاله آموزش تعویض فیلتر آب یخچال جنرال الکتریک را مطالعه کنید.

ضمانت کتبی و تضمینی تعمیرات ساید بای ساید GE

شرکت ریک سرویس تمام خدمات تعمیرات ساید بای ساید را با ضمانت کتبی 18 ماهه انجام می دهد. ضمانت کتبی تعمیرات بیانگر حسن انجام کار دقیق ما می باشد. تنها کافی است با شرکت تماس بگیرید و سفارش تعمیرات یخچال خود را ثبت نماید.


, , ,

نظرات کاربران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

مطالب مرتبط

فهرست